Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zamieć, Coffinwood, Conveyor i Death has Spoken w Warszawie

1 września 2019

 

Zamieć – black metal/ noise/ grind | „Piwnica, punkowa prostota, koszule w kwiaty i padlina.” – Noise Magazine

Coffinwood – to połączenie jadowitego black metalu z ciężarem death metalu z tekstami inspirowanymi prozą Ernsta Jüngera i Ericha Marii Remarqua, skupionymi na antropocentrycznej koncepcji fatalizmu ludzkiego życia w świetle wojennej traumy.

Conveyor – Conveyor – puławski zespół death metalowy założony w 2015 roku przez gitarzystę/wokalistę Bartka Domańskiego oraz perkusistę Damiana Jaworskiego. Kapela ma na koncie wydany debiutancki album pt. „An Incarnated Abstraction”, który ukazał się w 2018 roku. W swojej muzyce, Conveyor stara się często łamać rytm, zmieniać tempo, a jednocześnie zachowywać też odpowiednią dawkę brutalnego grania.

Death has spoken – Projekt studyjny zapoczątkowany na początku 2017 roku w Białymstoku, następnie po zarejestrowaniu materiału, przekształcony w zespół muzyczny. W jego skład wchodzą muzycy od wielu lat działający na metalowo-undergroundowej podlaskiej scenie muzycznej.
Death Has Spoken promuje debiutancki album „Fade”. Krążek zawiera 6 utworów w stylistyce doom metalu z wyraźnymi wpływami black, death doom i funeral doom. Materiał został nagrany w białostockim studio „Spectral Sound”.

Szczegóły

Data:
1 września 2019

Miejsce

Chmury
11 Listopada 22
Warszawa,
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1580723628878052/