Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Year Of No Light w Polsce

8 sierpnia 2016 / 18:00 - 22:00

yonlplakatYear Of No Light wkrótce przyjedzie pierwszy raz od występu na Asymmetry Festival w 2010 roku. Tego koncertu nie można przegapić – wystepy Francuzów to wręcz mistyczne przeżycie. Grupa wystąpi 8 sierpnia w Hydrozagadce (Warszawa). Supportować ją będzie inny francuski zespół – Monarch.

Muzykę Year Of No light nie jest łatwo jednoznacznie sklasyfikować. Z jakimi uczuciami kojarzy się im ich własna muzyka? – Z burzą ekstatycznych uczuć w obliczu nadchodzącego końca świata. Staramy radzić sobie z naszymi demonami poprzez dym ze wzmacniaczy – stwierdził w jednym z wywiadów Pierre Anouilh, gitarzysta grupy.

Skład i styl YONL ewoluują nieprzerwanie od piętnastu lat. Jedną z dużych zmian była rezygnacja z wokali po wydaniu debiutanckiego albumu „Nord”. – Obecny skład jest konfiguracją, jakiej szukaliśmy. Jesteśmy bardziej „elektryczną orkiestrą „niż zespołem. Możemy dzięki temu poświęcić się zgłębianiu bardziej dzikich rejonów. Lubimy się zgubić w dźwiękach muzyki. Staramy się dzielić tym transcendetnalnym doświadczeniem z ludźmi, którzy przychodzą na nasze koncerty podkreślają muzycy.

– Instrumentalna muzyka jest najlepszym sposobem na na dotarcie do ludzkiego psyche. W trakcie naszych koncertów reakcje ludzi są różne – niektórzy mdleją, niektórzy zamykają oczy, inni krzyczą i płaczą. – dodaje Anouilh.

8 sierpnia 2016 r. (poniedziałek)
Klub Hydrozagadka (ul. 11 listopada 22)
Year Of No Light, Monarch
Bilety:
49 PLN (przedsprzedaż)
59 PLN (w dniu koncertu)

Bilety w przedsprzedaży dostępne wyłącznie w serwisie Bilety24.pl – bit.ly/YONLwwa

Szczegóły

Data:
8 sierpnia 2016
Czas:
18:00 - 22:00

Miejsce

Hydrozagadka
11 Listopada 22
Warszawa,
+ Google Map