Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wolfcült Celebration w Warszawie

23 listopada 2019

 

Neolith, Embrional Warfist oraz Abhorrent Funeral. Żadna z kapel nie potrzebuje wymyślnych rekomendacji i sztucznie pompowanych medialnych anonsów: każda z nich jest w podziemiu doskonale znana, ceniona i szanowana.
23 listopada w warszawskim VooDoo!

Abhorrent Funeral (death doom metal)
Obskurny, neandertalski death metal podlany cuchnącym sosem horroru i makabry. Obrzydliwe młócenie maczugą i piłą łańcuchową dla fanów Cianide, Hellhammer, Six Feet Under, Necrophagia, Discharge, Abscess, Obituary, Impetigo. Brzydka muzyka dla brzydkich ludzi!

Warfist (Black thrash metal)

Metal To The Bone. Gdyby móc mierzyć stężenie klasycznego metalu w kapeli metalowej – zielonogórski Warfist miałby je na poziomie: minimum 100%. Kapela dowodzona przez Miha to koszmar pozera, bat na mody, trendy i sezonowy koniunkturalizm. Warfist to niski ukłon szacunku dla tradycji; to autorsko zaprojektowany stylistyczny miks najklasyczniejszych z klasycznych dokonań thrash i black metalu; to potężna, czysta, żywa, wręcz chamska energia, gwałcąca – w wersji live szczególnie – pseudoartyzm i awangardę.

Embrional(Death metal)

O Embrional wystarczy krótko; sprawę da się załatwić praktycznie jednym zdaniem: jak mało kto w tym kraju, w ramach death metalowej formuły, potrafią ożenić duszny i opresyjny klimat Immolation z ciężarem Incantation oraz intensywnością a’la Cruciamentum.

Neolith (Death metal)

Jedna z najdłużej nieprzerwanie działających kapel na polskiej scenie metalowej. Na przestrzeni dekad Neolith, czerpiąc z death doomowej skarbnicy i klasyki końca lat 80. i początku 90-tych, wypracował dla swojej muzyki własny, autorski charakter.
Na koniec tego roku prezentują kilka numerów z nadchodzącego, nowego materiału. Noszący tytuł I Am The Way krążek, to dla kapeli nowy, jeszcze bardziej brutalny rozdział, bez elektronicznych wstawek czy klawiszowych melodyjek. Kawał krwistego mięcha Neolith rzuci Wam ze sceny już w listopadzie w warszawskim VooDoo!

Szczegóły

Data:
23 listopada 2019

Miejsce

VooDoo
Prymasa Tysiąclecia 48A
Warszawa,
+ Google Map