Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Warfist, Temple Desecration, Rites of Daath i Incinerator w Krakowie

26 stycznia

WARFIST / TEMPLE DESECRATION / RITES OF DAATH / INCINERATOR to skład, który będziecie mogli zobaczyć 26.01.2018 w Zaścianku.

Bilety w cenie przedsprzedaży 25 zł,w dniu koncertu 35 zł.

WARFIST (Zielona Góra) – co zapowie Warfist lepiej niż grany przez nich wulgarny i chamski black/tharsh mający gdzieś aktualne muzyczne trendy? W przypadku zielonogórskiej bandy ten koncept sprawdza się doskonale już od ponad 12 lat, a ich występ w Krakowie będzie tego kolejnym przykładem. Dobrze przyjęty drugi album „Metal to the bone” brzmi jakby wręcz powstał z myślą o odgrywaniu na żywo, ale z pewnością Warfist nie zapomni też dołożeniu kilku mocnych strzałów ze swoich starszych materiałów.

https://www.facebook.com/warfisthorde
https://www.youtube.com/watch?v=tLy1Ag2hdns

TEMPLE DESECRATION (Tychy) – Temple Desecration są już od lat doskonale znani w podziemiu nie tylko jako twórcy demonicznych „Abhorrent Rites” czy „Communion Perished”, ale przede wszystkim jako prawdziwa koncertowa bestia, co potwierdziło się już wiele razy w kraju i za granicą. Wieści o nadchodzącym debiucie nasilają się, co czyni idelną okazję do sprawdzenia TD na żywo.

https://www.youtube.com/watch?v=iq2AfjMnpWs

—-

RITES OF DAATH (Kraków) – wizja Rites of Daath to smolisty death metal w średnich tempach nie stroniący od masywnych, doomowych zwolnień. Skojarzenia z Necros Christos czy Grave Miasma nie będą bezpodstawne, bo RoD swoją muzyką w podobny sposób kreują duszną atmosferę śmierci. Krakowski koncert będzie okazją do odegrania debiutanckiej EP ‚Hexing Graves’ wydanej w 2017 przez Godz ov War.

https://www.facebook.com/ritesofdaath/
https://soundcloud.com/godzovwar/rites-of-daath-bitter-entrails-of-the-earth

—-

INCINERATOR (Warszawa) – Warszawski Incinerator działa już kilka lat, ale głośniej zrobiło się o nich w 2017 za sprawą kapitalnej EPki „Rotten Flesh Macabre”, która zawiera w sobie wszystko to czym był death metalu lat 80′- szaństwo, agresja i bezkompromisowość. Zespół otworzy krakowski koncert, od początku dbając o odpowiednią atmosferę i stężenie siarki.

https://www.facebook.com/incineratorPL/
https://www.youtube.com/watch?v=8ICkBsl2mYQ

Szczegóły

Data:
26 stycznia

Miejsce

Zaścianek
ul. Rostafińskiego 4
Kraków, 30-072
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.klubzascianek.pl