Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Venom Inc. i Suffocation w Katowicach

31 marca

Ojcowie black metalu oraz giganci death metalu na jedynym koncercie w Polsce!

VENOM Inc łączą siły z SUFFOCATION i razem wyruszają w europejską trasę, która już na starcie staje się obowiązkowym punktem na koncertowej mapie każdego szanującego się fana metalu.
Tym bardziej, że ciężko o lepszą datę – koncert odbędzie w katowickim MegaClubie, w sobotę 31 marca, czyli dokładnie w Święta Wielkanocne.

Venom Inc to nikt inny jak Mantas i Abaddon we własnych osobach – muzycy, którzy nagrywając płytę „Black Metal” stworzyli tym samym nazwę gatunku oraz podłożyli podwaliny pod wszystko, co w metalu najbardziej ekstremalne.
Byli pierwsi, byli najgłośniejsi i najbardziej kontrowersyjni.

Suffocation uważani są za pionierów brutalnego i technicznego death metalu oraz jeden z najbardziej wpływowych zespołów w death metalu. Nie sposób uważać się za jego znawcę i nie znać „Effigy of the Forgotten”, którym amerykańscy giganci wyznaczyli nowe ramy gatunku. Zespół do dzisiaj nagrywając wysoko oceniane płyty oraz ciągle koncertując udowadnia, że death metal ma się w istocie doskonale.

Skład wieczoru zostanie wzmocniony przez trzy panie parające się thrash metalem. Tak, dobrze przeczytaliście – Nervosa to thrash metalowe żeńskie trio, co ciekawe – z Brazylii.

Wieczór otworzy kanadyjski Aeternam oraz japoński Survive.

Bilety wkrótce w sprzedaży!

MegaClub
Katowice, ul. Żelazna 15
31.03.2018

Na koncert zaprasza Black Silesia Productions.

Szczegóły

Data:
31 marca

Organizator

Black SIlesia
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/BlackSilesia/

Miejsce

Mega Club
Żelazna 15
Katowice, 40-851 Polska
+ Google Map