Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Varathron i Lucifer’s Child w Krakowie

25 października 2019

 

VARATHRON powraca do Polski na dwa koncerty w ramach minitrasy „Order Of Evil”!

Po niezwykle dobrze przyjętym koncercie w ramach Black Silesia Open Air: Tormentor, Nunslaughter, Varathron; Grecy zapragnęli czym prędzej do nas powrócić…a że my spełniamy marzenia – nie mogliśmy odmówić 😎

VARATHRON to zespół, który od 30 lat wraz z Necromantią i Rotting Christ definiuje pojęcie hellenistycznego black metalu.

Każda wizyta autorów kultowych „His Majesty at the Swamp” oraz „Walpurgisnacht” jest w Polsce nie lada wydarzeniem; nie wątpimy więc, że również te koncerty będą wyjątkowe.

Lucifer’s Child narobił w ostatnich latach niemałego zamieszania, a wszystko za sprawą świeżości jaką tchnął w klasyczny hellenistyczny black metal. Dodając do tego ducha spirytualizmu sprawił, że muzyka przez nich tworzona z jednej strony wciąga słuchacza, z drugiej – niepokoi.

Nie można zaprzeczyć, że Lucifer’s Child wprowadził do hellenistycznego metalu nową jakość. A fakt, że założony został przez muzyków powiązanych z Rotting Christ, Nightfall i Chaostar sprawia, że nie można przejść obok ich muzyki obojętnie.

Bilety wkrótce w sprzedaży!

25.10 – Kraków, Zet Pe Te
26.10 – Warszawa, Hydrozagadka

Szczegóły

Data:
25 października 2019

Organizator

Black SIlesia
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/BlackSilesia/

Miejsce

ZetPeTe
ul. Dolnych Młynów 10
Kraków,
+ Google Map