Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Thrash Attack Lublin # 26

16 grudnia 2017 / 08:00 - 17:00

Staropolskim zwyczajem w kozim grodzie jak co roku pod koniec roku, metalowa brać spotyka się w zacnym przepoconym gronie by przy akompaniamencie przesterowanych trytonów spożyć trzynastą potrawe wigilijną w postaci śledzia i vódeczki.
Kultywując tę tradycję pragniemy zaprosić Was na naszą małą biesiade spod szyldu Thrash Attack, która odbędzie się 16 dnia grudnia anno satani 2017 roku, w pubie Just Crafted przy ul.Cichej 2, gdzie każdy gość na dzień dobry zostanie przywitany lufą vódy i śledzikiem na zagryche za friko.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom spragnionej taniego piwa gawiedzi, specjalnie na traszatak wynegocjowaliśmy cene lanej Perełki na 5 zł – by żyło się lepiej!
A wrażenia audio na Thrash Attack Lublin #26 zapewnią Wam:

FANTHRASH – progressive thrash/death (Lublin)
Poczatki tej kapeli siegają czasów gdy część z nas robiła jeszcze w pieluchy a inna część na księdza mówiła zorro, i jak ustaliliśmy z ich basistą mógłby on chodzić z Gołotą do jednej klasy.
Doceniani na zachodzie, grali na jednych scenach z wielkimi tuzami metalu. Łoją techniczną nute na wysokim poziomie a na thrashowym śledziku uderzą z nowiutkim materiałem z nadchodzącej płyty!
https://www.facebook.com/fanthrash/
https://www.youtube.com/watch?v=8ArZxXJTkic

DESPIZER – d-beat/crust/grind (Pabianice)

Żyjąc w okolicach Łodzi ciężko nie zostać degeneratem a w najlepszym wypadku socjopatą. Tak też jest w przypadku chłopakow z Despizer. Wściekłość, brud i punkowe wkurwienie to pierwsze co ciśnie sie do głowy. Nie ma co się rozpisywać, only nakurw!
https://www.facebook.com/despizer/
https://despizer.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/watch?v=OjdRncR95rs

M 111 – thrash/deathcore (Zamość)

Watażkowie z Zamościa prezentują mieszanke gatunków szlachetnych takich jak thrash death i metalcore. Texty dobre – bo polskie ( mieszanka Kata i Fronside \m/ ), i do tego o diable i złu więc zapraszamy do tańca i lektury!

https://www.facebook.com/M111-175790269463986/
https://www.youtube.com/watch?v=GV-m_pfbU4w

DATA: 16.12.2017
MIEJSCE: pub Just Crafted ul.cicha2
START: 19.00
WJAZD: 10 PLN (w cenie lufa vódy i śledzik)

ZAPRASZAMY!!!

 

Szczegóły

Data:
16 grudnia 2017
Czas:
08:00 - 17:00

Miejsce

Just Crafted
Cicha 2
Lublin,
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/142750796482933/