Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Thornafire, Moulded Flesh i Indignity w Katowicach

18 lipca 2018

 

Zapraszamy do Fausta!

Chilijski Thornafire Official na trzech koncertach w Polsce!

W połowie lipca do Polski na trzy koncerty zawitają death metalowi wyjadacze z THORNAFIRE. Zespół wystąpi w Krakowie, Katowicach i Bielsku Podlaskim.

Chilijskie trio, które z niejednego pieca chleb już jadło odbywa właśnie swoją piątą europejską trasę, promującą ich ostatni, czwarty album „Magnaa” wydany przez FDA Rekotz. W Polsce pojawią się po raz trzeci. Można się po nich tradycyjnie spodziewać ognistych koncertów na pełnej kurwie, w typowo południowoamerykańskim stylu. Oprócz utworów z ostatniej płyty, należy oczekiwać, że w repertuarze Chilijczyków znajdą się również fragmenty trzech poprzednich albumów, wydanych w barwach kultowej Ibex Moon Records.

https://www.facebook.com/thornafire
https://www.youtube.com/watch?v=sWlyP5YWiSo

Podczas polskich koncertów wspierać ich będą pochodzący z Kilonii Niemcy z Divide. Zespół ma na koncie jeden duży album „Messiah of Mutilation” (2013) oraz dwa mini albumy: „Lazarus Pit” (2016) oraz najnowszy „Fornicate Within Fire” (2017). Death metal w ich wykonaniu przywodzi na myśl dokonania ich rodaków z Purgatory oraz nosi znamiona wyraźnych fascynacji Bolt Thrower, Sinister, Carcass i naszym Vader. Nie zabraknie więc ni mocy, ni melodii, a tym bardziej odpowiedniej dozy techniki.

http://www.facebook.com/dividemetal
https://www.youtube.com/watch?v=t7xln7tP8oE

Moulded Flesh
Z Moulded Flesh jest jak to z dziewczynkami. Te grzeczne idą do nieba, a te niedobre idą gdzie chcą. Jakby ta banda z Rybnika chciała to by robili karierę jak Unleashed, a że im się nie chce to raz na czas możecie podziwiać ich koncerty na Śląsku. Nie zmienia to faktu, że Harnaś i spółka robią jedne z najlepszych death metalowych riffów w Polsce, a kto by przeczyć raczył, tego na udeptaną ziemię prosimy.
https://www.facebook.com/MouldedFleshOfficial
https://www.youtube.com/watch?v=CM7fFCL4kSw

Indignity
Młodzi gniewni z Indignity pokazują, że można. Ciężką pracą zasłużyli na wszystkie pochwały jakie zebrali przy okazji demo „Decrepitude” oraz wyśmienitego, debiutanckiego krążka „Realm of Dissociation”, wydanego w minionym roku przez Sliptrick Rec. Sporo grają, łeb na karku mają, a co najważniejsze, ich mięsisty metal śmierci rozpruwa flaki równie skutecznie jak pewien jegomość niewiasty z Whitechapel. 
https://www.facebook.com/indignityofficial
https://www.youtube.com/watch?v=dTo7X-XEj-0

Klub Muzyczny Faust, Katowice ul. Złota 1
18.07.2018 (środa) 
Godz: 19:30 Wjazd: 20 PLN

Szczegóły

Data:
18 lipca 2018

Miejsce

Faust
Złota 1
Katowice,
+ Google Map