Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

The True Blasphemy Night Act VI

15 lipca 2017 / 18:30

20zł - 30zł

15 lipca w Gdańskim klubie Protokultura planowa jest szósta odsłona The True Blasphemy Night. Swój udział udział zapowiedzieli:

INFERNO – Black Metal

Czeskie Inferno powstało w 1995 roku. W dorobku muzycznym: siedem płyt, splity, epki- nazbierało się tego trochę.
Teraz, po 20 latach istnienia członkowie są obdarzeni wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami, które ostatecznie pozwalają im skutecznie wyobrazić sobie przewyższającą wielkość mocy z poza i w sobie. Wysokość duchowej ekstazy i głębia nieświadomości były główną inspiracją, z której wydobywały się muzyczne dźwięki i słowa. Nowa płyta „Gnosis Kardias (Of Transcension and Involution)” czyni Black Metal nie tylko muzyką. Muzycznie można się spodziewać naturalnego połączenia starego i czarnego metalu z silnie odczuwaną psychodelią. Pomysły, których nie można było usłyszeć wcześniej. Upokarzająca agresja i militarny spokój, ciemność i lekkość, prostota i progresywne tendencje są połączone w jedną magiczną całość. Teksty i muzyka otwierają wiele ścieżek duchowych. Niektóre prowadzą na potępienie, inne powodują długotrwałe rozpuszczenie w absolucie, niektóre oferują również widok na sedno wieczności. Tragedia, łamanie koła istnienia i odrodzenia, któremu wszyscy, którzy odmawiają otworzenia serca, są potępieni.

INFERNO to:
Adramelech – Vox
Ska-Gul – Gitary
Morion – Gitary
Crudelis – Basy
M. – Perkusja

http://www.metal-archives.com/bands/Inferno/11670

https://www.youtube.com/watch?v=zA2O0xsEybE

ARYMAN – bezkompromisowy Black Metal.

Zespół powstał w 2000 roku w Bielsku-Białej. Na swoim koncie posiada demo, dwie EP oraz Split, a w 2014 roku został wydany pierwszy album „Plugawe Dziedzictwo”, który podąża ścieżką lewej ręki. Rok 2016 przyniósł kolejną odsłonę ,, Czarne Rytuały Otchłani ” wydane przez Lower Silesian Stronghold(Polska) i Hass Weg Productions (Francja).  Rytuał, mistyczne wokale i rasowy Black Metal zawierający 9 opętanych hymnów.

http://www.metal-archives.com/bands/Aryman/3540349463

TEMPLE DESECRATION – Death / Black Metal

Zespół powstały w Tychach zespół grający death/black metal. Utworzony w 2011 roku przez nieznanych ludzi, hołdującym bluźnierstwu i Diabłu. Dorobek Temple Desecration to demo „Abhorrent Rites” z 2012 roku i najnowsze z 2014 dzieło EP „Communion Perished”. Na rok 2017 zaplanowany jest pełny album.

http://www.metal-archives.com/bands/Temple_Desecration/3540355759

PUTRID EVIL – Old School Death / Grind

Załoga z Gdańska prezentująca prymitywny i plugawy Death/Grind wg staroszkolnej receptury opracowanej przez: Repulsion, Autopsy, Impetigo czy NunSlaughter. Na koncie demo „Massgrave Overtortures”, wydane na taśmie przez włoską wytwórnię Terror From Hell i split „Putrid Graveyard Hordes”, dzielony z Sacrofuck i Execution of Light, wydany na CD przez Putrid Cult.
Wkrótce kolejne wydawnictwa w uznanych podziemnych wytwórniach, a kawałki, które się na nich ukażą
już do posłuchania na koncertach!

http://www.metal-archives.com/bands/Putrid_Evil/3540397816

DAGORATH – Black Metal

Dagorath to bydgoska horda grająca staroszkolny black metal. W kwietniu 2016 wydali swoje demo na CD, a we wrześniu sumptem Total War ukazała się jego kasetowa wersja. „Dagorath naprawdę mocnym akcentem zaznacza swoją obecność na krajowej scenie. Materiał jest bardzo tradycyjny, ale przez to… w pewien sposób świeży na scenie gdzie dominuje obecnie jednak nieco inne podejście do black metalu”.

http://www.metal-archives.com/bands/Dagorath/3540411871

Wjazd godz. 18:30
Start godz. 19:00

Bilety w przedsprzedaży 20 zł na stronie interticket.pl i protokultura.pl, w dniu koncertu 30zł.

Szczegóły

Data:
15 lipca 2017
Czas:
18:30
Koszt:
20zł - 30zł
Wydarzenie Category:

Miejsce

Protokultura
Niterów 29B
Gdańsk, 80-001 Polska
+ Google Map