Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Terrordome, Chaos Synopsis, Dira Mortis – Gdańsk

8 kwietnia 2017 / 19:00 - 23:00

20zł

TRDM booking, Mythrone Promotion oraz Defense Records zapraszają na kwietniowe koncerty Terrordome, Chaos Synopsis oraz Dira Mortis w ramach kwietniowej trasy Morbid Intoxicunts Tour 2017!

Zapraszamy 8 kwietnia 2017 do Gdańska, do Pub Torpeda (ul. Nałkowskiej 3). Wstęp na bramce: 20 zł, start o godzinie 19:00

Terrordome to polski kwartet grający szybki i brutalny Crossover Thrash Metal utrzymany w stylistyce lat 80. Główne inspiracje to Razor, Nuclear Assault, Slayer czy Cryptic Slaughter. Muzykę Terrordome cechują bardzo szybkie, energiczne tempa i solówki oraz agresywny wokal. Będąc aktywnym na scenie od 12 lat, zespół zagrał jak dotąd kilkaset koncertów w kraju i za granicą, dzieląc scenę z takimi kapelami jak: Suicidal Tendencies, Anthrax, Destruction, D.R.I., Whiplash, Hobbs’ Angel of Death, Vader oraz innymi.
Strona: http://www.terrordome.net.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/terrordomeband
Video: https://youtu.be/KigZ4tpIR6c

Chaos Synopsis to brazyliski Death Metal z wpływami oldschoolowego Thrasu. Szybkie tempa i brutalne wokale sprawiają, że koncerty Chaos Synopsis pełne są energii i nie pozwalają obojętnie spojrzeć na ich dorobek muzyczny. Po wielu europejskich trasach Chaos Synopsis wraca do nas z najnowszym wydawnictwem „Gods of Chaos”, który będą promować jako pierwsi w Europie, zaczynając od Polski.
Strona: http://www.chaossynopsis.com/
Metal Archives: http://www.metal-archives.com/bands/Chaos_Synopsis/63568
Video: https://youtu.be/_vRYIV_P5co

Dira Mortis to podziemny, cuchnący trupem Death Metal. Powstali w 1998 roku i z każdym wydawnictwem zaskakują swoją brutalnością. Obecnie promują ich najnowsze dzieło „Psalms of Morbid Existence”. Absolutny mus dla fanów Autopsy, Incantation, Sadistic Intent, Pentacle czy Cianide!
Video: https://youtu.be/bGSYYR2BHFo
Facebook: www.facebook.com/diramortis
Metal Archives: www.metal-archives.com/bands/Dira_Mortis/42286

Putrid Evil to bezkompromisowe death/grindowe granie z Trójmiasta. Mus dla fanów Repulsion, Napalm Death, Doom, Terrorizer, Impetigo, Autopsy czy Hellhammer. Sprawdzcie sami!

Facebook: https://www.facebook.com/grindingputridevil
Metal Archives: http://www.metal-archives.com/bands/Putrid_Evil/3540397816

Szczegóły

Data:
8 kwietnia 2017
Czas:
19:00 - 23:00
Koszt:
20zł
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/201635490321892

Organizator

TRDM Booking

Miejsce

Pub Torpeda
Nałkowskiej 3
Gdańsk, Polska
+ Google Map
Telefon:
505 336 710
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/pubtorpeda/