Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Taake, Bölzer, One Tail One Head, Orkan w Poznaniu

4 października 2018

 

Left Hand Sounds prezentuje:

TAAKE/BÖLZER/ONE TAIL, ONE HEAD/ORKAN
na jedynym koncercie w Polsce
4.10, Klub u Bazyla, Poznań

Bilety:
– 70zł (limitowana pula, do 13 maja lub do wyczerpania tylko na lefthandsounds.org)
– 80zł (przedsprzedaż w sieci Eventim.pl oraz na lefthandsounds.org)
– 90zł (w dniu koncertu)

Taake (Bergen, Norwegia)

Autentyczna, rdzennie norweska twórczość Taake nie przestaje cieszyć się szacunkiem fanów Black Metalu i wciąż budzi silne emocje. Formacja, której od ponad dwóch dekad przewodzi obrazoburczy Hoest ma w dorobku siedem albumów i szereg pomniejszych wydawnictw. Ostatnie z nich, płyta „Kong vinter”, miało premierę pod koniec zeszłego roku. W październikowy wieczór, koncert Norwegów ściągnie nad Poznań mrok północnych lasów roztoczy aurę rodem z Bergen, w którym nieustannie płaczą niebiosa.

Fb: https://www.facebook.com/taakeofficial/
„Nordbundet”: https://youtu.be/OAIIbnrYC7Q

Bölzer (Zurich, Szwajcaria)

Duet, który za sprawą debiutanckiej Epki „Aura” (2013) wziął szturmem światową scenę ekstremalną, dając jej jeden z najbardziej przebojowych utworów – „Entranced by the Wolfshook”. Szwajcarski Bölzer miał okazję już kilkakrotnie gościć w naszym kraju, w tym m.in. na wspólnych koncertach z Triptykon, Behemoth i Deströyer 666. Debiutanckim albumem „Hero” (2016), KzR i HzR udowodnili swoją twórczą odrębność, proponując autorskie zderzenie black i death metalu, emanujące pierwotnym, szamańskim transem i nie wzbraniające się przed wycieczkami w psychodeliczne rejony.

Fb: https://www.facebook.com/erosatarms/
„Entranced by the Wolfshook” (Live): https://youtu.be/c6rODDuCU-Y

One Tail, One Head (Trondheim, Norwegia)

Jeden z najbardziej wyrazistych przedstawicieli prężnie działającej sceny Nidaros (dawna nazwa Trondheim). Choć w dorobku mają zaledwie dwie demówki i krótkie epki, One Tail, One Head generują magnetyzm większy niż dziesiątki współczesnych im zespołów. Skąpany we krwi miks black metalu, rock’n’rollowego szaleństwa i punkowej bezczelności znalazł już legiony zwolenników w Europie i Ameryce. Pora, by po dwóch koncertach z Mgłą w Krakowie po raz kolejny zapłonęła Wielkopolska. Nie będzie to trudne, tym bardziej, że na koncercie OTOH promować będą swój długo oczekiwany płytowy debiut.

Fb: https://www.facebook.com/onetailonehead/
„Firebirds” (z nadchodzącej płyty): https://youtu.be/o2Qn0T9oCE0

Szczegóły

Data:
4 października 2018

Organizator

Left Hand Sounds
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/lefthandsoundsorg?fref=ts

Miejsce

Klub u Bazyla
Ul. Norwida 18 A
Poznań,
+ Google Map