Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Stellar Darkness Over Poland – Endezzma, Devilish Impressions oraz Proch

10 marca / 18:00 - 11 marca / 18:00

Bissu Show Productions, MARA Production oraz Mork Stork Productions prezentują polską trasę norweskiego zespołu Endezzma, Devilish Impressions oraz Proch + lokalne suporty! Plus na koncercie w Bielsku-Białej pojawią się Black/Thrashowi maniacy z URN!

Bissu Show Productions, MARA Production oraz Mork Stork Productions prezentują polską trasę norweskiego zespołu Endezzma w ramach Stellar Darkness Over Poland!

Zagrają:

ENDEZZMA
Pochodząca z kapela łączy w sobie atmosferę klasycznego, norweskiego black metalu okraszonego chwytliwymi melodiami tworząc pierwszorzędne podniosłe hymny na cześć zniszczenia i śmierci! Zespół współtworzył min. Hellhammer – perkusista legendarnego Mayhem, z kolei obecny wokalista związany jest z Carpathian Forrest. Zespół promuje obecnie swój najnowszy album „The Arcane Abbys”

DEVILISH IMPRESSIONS
Zespół łączy w sobie dzikość tradycyjnego black i death metalu z subtelną dawką eterycznych melodii. Przez lata zespół znajdował właściwą równowagę pomiędzy tymi pozornie przeciwstawnymi elementami i w końcu stworzył własne, wyróżniające się brzmienie. Zespół uważany jest za jeden z wiodących w Polsce i najbardziej innowacyjnych na scenie black / death metalowej. Zespół promuje obecnie swój najnowszy album – „The I”

Proch
Pochodzący ze Śląska zespół grający surowy, prawdziwy black metal.
Skład:
Moloh- bas oraz wokal
Zmor – perkusja
Wij – gitara

proch.bandcamp.comfacebook.com/EastHate

Szczegóły

Start:
10 marca / 18:00
Koniec:
11 marca / 18:00
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/358220197963115/

Miejsce

Rude Boy
1 Maja 20
Bielsko-Biała,
+ Google Map