Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Silesian Grind Attack

7 grudnia 2017 / 08:00 - 17:00

Zapraszamy wszystkich na Silesian Grind Attack do dawnej Korby, która została reaktywowana na nowo.

Wystąpią:

BOTTOM

Sześciu chłopa, co to grają swój „hateful music terrorism”, a cała reszta nie wie, o co im chodzi, ale żeby przybliżyć tym, co to mogą nie wiedzieć, to taki grinddeathhardcoreblackpowerviolencethrash metal.

https://www.facebook.com/Bottom1995/
===================================================

STRAIGHT HATE

Grindcore’owe tornado z naleciałościami death metal. Istniejący od 2008 roku Straight Hate ma na swoim koncie serię koncertów, dwa splity oraz debiutancki album „Every Scum Is A Straight Arrow”, wydany w ubiegłym roku nakładem Deformeathing Production. W chwili obecnej zespół pracuje nad nowym materiałem.

https://www.facebook.com/sthtpl/
https://straighthatepl.bandcamp.com/
===================================================

MANTRAGORE

Idea zespołu zrodziła się w 2013 roku, jednak skład i styl muzyczny ostatecznie wykrystalizował się w 2016 roku. Z początkowego składu odszedł Wojtas–obecnie NOT FOR YOU oraz Paweł obecnie LITTLE BOY i ZBEER . Jako miejsce powstania podajemy Katowice ale poprawnie ŚLĄSK byłoby zgodne z prawda gdyż każdy z nas pochodzi z innego miasta —CHORZÓW KATOWICE CZELADŹ TYCHY ZABRZE zaczynalismy w Chorzowie potem Katowice a obecnie gramy w SOSNOWCU… Nurt muzyczny opiera się głównie na różnych podgatunkach death i thrash metalu. Za nami pierwsze wydawnictwo w postaci promującej ep”PAYABLE PASSION” i lokalne koncerty ….po wakacjach ruszamy z dalszymi gigami i na wiosnę nagrania pełnowymiarowego wydawnictwa……….cdn obserwujcie słuchajcie przychodźcie na koncerty piszcie zapraszajcie Skład członków zespołu: BOLO—-vocal RAFI—-guitar DOC—-guitar SEBO—bass COBRA–drums KEBI—security.

https://www.facebook.com/mantragoreband/
https://www.youtube.com/watch?v=sZ94XzRiTxg

===================================================
MIEJSCE: Klub Faust, Katowice, ul. Złota 1
WJAZD: 15 PLN
START: 19:30

Szczegóły

Data:
7 grudnia 2017
Czas:
08:00 - 17:00