Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Repuked, Cryptic Brood i Abhorrent Funeral w Szczecinie

3 czerwca 2017

Na początku czerwca do Szczecina przyjadą na jedyny koncert w Polsce 3 death metalowe załogi!
Gruzem zasypie szwedzki Repuked, walcem przejadą niemcy z Cryptic Brood a pierwszy cios wyprowadzi Poznański Aborrent Funeral. Tak ciężkiej nocy w portowym mieście nie było dawno!!

Repuked (death metal) – Odrażający death metal wprost z Sztokholmu! W swojej muzyce wiążą wpływy takich kapel jak Murder Squad czy Pungent Stench i mieszają to z chaotycznym punkiem tworząc iście wybuchową mieszankę. Powstali w 2007 roku i na swoim koncie mają dwa pełne krążki „Pervertopia” i „Up from the Sewers”, ponadto pokaźną ilość splitów i Epek. Repuked zaliczyło dwie europejskie trasy – z Nekrofilth w 2014 roku oraz jako support Grave i Entombed. Występy na największych europejskich festiwalach i sztuki z m.in.Bonesaw, Interment, Tormented, Morbus Chron, Necrowretch. Obecnie Szwedzi pracują nad swoim 3 pełnomtrażowym albumem. Kochacie szwedzki death metal? Pokochacie Repuked!
http://repuked.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/Repuked/

Cryptic Brood (death/doom metal) – Początek zespołu datuję się na 2013 rok, gdy trzech młodzieńców z Wolfsburga zapragnęło wskrzesić ducha brudnego i zgniłego death metalu spod znaku Autopsy. W tym samym roku wychodzi demo pt. „Morbid Rite” zbierając świetne recenzje i uznanie w oczch maniaków undergroundu. Zaowocowało to killkoma koncertami oraz splitami ,m.in. z Graveyard Ghoul. Niedługo później Cryptic Brood związuje się z prężnie działającą hiszpańska wytwórnią Xtreem Music i wypuszcza epkę „Wormhead”. Z kolei na początku roku miała miejsce premiera pierwszego długograja w karierze niemców pt.” Brain Eater”. Musicie obadać jeśli na Waszej półce zalegają krążki Autopsy, Bolt Thrower, czy Winter!
http://crypticbrood.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/CrypticBrood/

Abhorrent Funeral (death/doom/punk) – Paskudna hybryda death/doom metalu i punka. Poznaniacy wiedzą o co chodzi w metalu i inspirację czerpią od najlepszych – Cianide, Hellhammer, Necrophagia to tylko część wpływów jakie usłyszcie w ich muzyce a wszystko to podane w otoczce najobrzydliwszych horrów z lat 70/80. W składzie członkowie m.in. Martwej Aury, Freezing Blood, Zmora, Execution of Light
https://www.facebook.com/AbhorrentFuneral/
https://abhorrentfuneral.bandcamp.com/

Bilety – 25/30 zł

Na koncercie distro Black Death Production!„

Szczegóły

Data:
3 czerwca 2017
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/121291218407783/

Miejsce

Szczeciński Loft Kultury
Kolumba 4
Szczecin, Zachodniopomorskie 70-535 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/K4Kolumba4/?fref=ts