Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Psychofilia 2017: Straight Hate, Rotengeist, Bottom w Rzeszowie

28 kwietnia 2017

 

PSYCHOFILIA Mini’Tour 2017

Mini’tour z okazji wydania płyty „Psychofilia” przez zespół Bottom (data premiery: 28.04.2017). Cały weekend w składzie Bottom / Straight Hate + zaproszeni goście na każdym z koncertów. Zapraszamy!!!

RZESZÓW:

STRAIGHT HATE
Grindcore’owe tornado z naleciałościami death metal. Istniejący od 2008 roku Straight Hate ma na swoim koncie serię koncertów, dwa splity oraz debiutancki album. „Every Scum Is A Straight Arrow”, bo o nim mowa, to bez wątpienia najmocniejszy grindowy album wydany w zeszłym roku na polskiej scenie. Zespół wielokrotnie udowodnił swoją sceniczna moc. Ten kwietniowy weekend będzie kolejną okazją do tego żeby sprawdzić jak dziki, a jednocześnie precyzyjny jest Straight Hate w wersji live.
https://www.facebook.com/sthtpl/?ref=ts&fref=ts

ROTENGEIST
Kolejnym gościem na Psychofilia Mini’Tour będzie Rotengeist z Przemyśla. Działający nieprzerwanie od 2005 roku, małymi krokami lecz skutecznie buduje swoją pozycję na scenie. Dorobek wydawniczy stanowią dwa demosy oraz dwa pełne albumy. Na 3 kwietnia zaplanowana została data premiery trzeciego długograja – „The Test That Divides Us All”. 3 osoby na scenie, jednak o chwili nudy nie może być mowy.
https://www.facebook.com/rotengeist/?ref=ts&fref=ts

BOTTOM
Dobrze znana maszyna ze Śląska – Bottom – operuje ciężkim i masywnym łomotem. Czerpie garściami z grindcore, hardcore, crust czy nawet elementów death metalu. Jednym słowem, konglomerat hałasu. Istniejąc ponad 20 lat na scenie, grając mnóstwo koncertów oraz wydając dwa pełne albumy oraz trzy EP pokazuje, iż wytrwałość i solidne podejście do tematu gwarantuje coś, obok czego nie można przejść obojętnie. Sześć osób na scenie, łamiąca kości ściana gitar, potężna sekcja rytmiczna oraz dwa wokale zapewnią moc atrakcji.
https://www.facebook.com/Bottom1995/?ref=ts&fref=ts

PSYCHO VISIONS
Zespół z Rzeszowa grający melodyjny death metal, nie bojący się jednak czerpać inspiracji z wielu muzycznych źródeł. Na koncie wydawniczym band posiada jedną EP’kę – „Further, Darker, Deeper…”, wydaną własnym sumptem w 2015 roku. Obecnie trwają prace nad nowym materiałem i zapewne na koncercie w Rzeszowie będzie można usłyszeć już tego efekty.
https://www.facebook.com/psychovisionsofficial/?ref=ts&fref=ts

Szczegóły

Data:
28 kwietnia 2017

Miejsce

Klub Vinyl
Piłsudskiego 31
Rzeszów, 35-074
+ Google Map