Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Psychofilia 2017: Bottom, Offence, Straight Hate, Torched – Wrocław

30 kwietnia 2017

PSYCHOFILIA Mini’Tour 2017

Mini’tour z okazji wydania płyty „Psychofilia” przez zespół Bottom (data premiery: 28.04.2017). Cały weekend w składzie Bottom / Straight Hate + zaproszeni goście na każdym z koncertów. Zapraszamy!!!

WROCŁAW:

BOTTOM
Dobrze znana maszyna ze Śląska – Bottom – operuje ciężkim i masywnym łomotem. Czerpie garściami z grindcore, hardcore, crust czy nawet elementów death metalu. Jednym słowem, konglomerat hałasu. Istniejąc ponad 20 lat na scenie, grając mnóstwo koncertów oraz wydając dwa pełne albumy oraz trzy EP pokazuje, iż wytrwałość i solidne podejście do tematu gwarantuje coś, obok czego nie można przejść obojętnie. Sześć osób na scenie, łamiąca kości ściana gitar, potężna sekcja rytmiczna oraz dwa wokale zapewnią moc atrakcji.
https://www.facebook.com/Bottom1995/?ref=ts&fref=ts

OFFENCE
Death metalowa maszyna poruszająca się w stylistyce zespołów z początku lat 90-tych, by przywołać takie nazwy jak Dismember, Entombed, Asphyx, Morgoth, Grave czy Autopsy. 6 lat na scenie, dwa splity (z Throneum i Trauma) oraz dwa pełne albumy na koncie („R.A.W.” i „Adoration Of Black Kingdom”). Skład zaprawiony w koncertowych bojach, bezkompromisowy, nie biorący jeńców. Na wrocławskim przystanku „Psychofilia Mini’Tour” nie przewidujemy wyjątków!!!
https://www.facebook.com/offence.offcial/?ref=ts&fref=ts

STRAIGHT HATE
Grindcore’owe tornado z naleciałościami death metal. Istniejący od 2008 roku Straight Hate ma na swoim koncie serię koncertów, dwa splity oraz debiutancki album. „Every Scum Is A Straight Arrow”, bo o nim mowa, to bez wątpienia najmocniejszy grindowy album wydany w zeszłym roku na polskiej scenie. Zespół wielokrotnie udowodnił swoją sceniczna moc. Ten kwietniowy weekend będzie kolejną okazją do tego żeby sprawdzić jak dziki, a jednocześnie precyzyjny jest Straight Hate w wersji live.
https://www.facebook.com/sthtpl/?ref=ts&fref=ts

TORCHED
Nowa wrocławska grupa na pokładzie której znaleźli się muzycy znani wcześniej z takich ekip jak Junk Fuck Militia, Vomigod i The Spire. Wściekły, intensywny i brutalny grindcore inspirowany takimi nazwami jak Wormrot, Magrudergrind czy Brutal Truth. Bez kompromisów!!!

Szczegóły

Data:
30 kwietnia 2017

Miejsce

Klub Liverpool
Świdnicka 37
Wrocław, 50-029 Polska
+ Google Map