Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Nile i Hate Eternal w Krakowie

12 września 2019

Nile
Hate Eternal
Vitriol
Omophagia

12.09. Kraków, Zet Pe Te
Bilety dostępne na: lefthandsounds.org/bilety

Nile (Death Metal, USA)

Jeden z czołowych przedstawicieli amerykańskiego death metalu. Intensywne i technicznie zaawansowane brzmienie serwowane przez Karla Sandersa i spółkę doskonale uzupełnia tematyka starożytnego Egiptu i kultur Bliskiego Wschodu. “Amongst the Catacombs of Nephren-Ka”, “Black Seeds of Vengeance”, “Those Whom the Gods Detest” – to tylko niektóre z albumów Nile, które weszły w poczet współczesnej, deathmetalowej klasyki. Czy zapowiadana na ten rok, dziewiąta płyta im dorówna?

https://www.facebook.com/nilecatacombs/

“Sarcophagus” (oficjalny klip): https://youtu.be/X4pzLJdHddU

Hate Eternal (Death Metal, USA).

Siedem albumów na koncie, każdy podnoszący poprzeczkę w dziedzinie brutalności, jaką może osiągnąć death metal. Pochodzący z Florydy Hate Eternal rozpoczął działalność później niż triada Death – Morbid Angel – Obituary, jednak szybko dołączył do tego zaszczytnego grona tworząc ekstremalną muzykę według przepisu opracowanego przez najlepszych. Hate Eternal pod wodzą gitarzysty Erika Rutana to jeden z tych zespołów, którego każdy album, prócz strumieni wściekłości niesie niekwestionowaną jakość. Potwierdzeniem tego jest wydany pod koniec zeszłego roku album “Upon Desolate Sands”.

https://www.facebook.com/Hate.Eternal/

“All Hope Destroyed” (audio): https://youtu.be/ZPI8HWHIMj0

Vitriol (Death Metal, USA)

Uwielbienie śmierci, przemocy i okrucieństwa. Mający zaledwie na koncie jedną EP oraz singiel nowy zespół na deathmetalowej mapie Stanów Zjednoczonych już wkrótce wyda swój debiutancki album nakładem Century Media Records.

https://www.facebook.com/vitriolwarfare/
“Pain Will Define Their Death”: https://youtu.be/K0uVl2Ily6U

Omophagia (Death Metal, Szwajcaria)
Fakt, że jadący w trasę Szwakjcarzy z Omophagii wydają się w Unique Leader Records mówi o nich w zasadzie wszystko – jeśli kochasz chory i brutalny death metal, nie możesz spóźnić się na ich koncert.

https://www.facebook.com/Omophagia/

“Down We Fall” (klip): https://youtu.be/ACsjGT_ivJE

Szczegóły

Data:
12 września 2019

Organizator

Left Hand Sounds
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/lefthandsoundsorg?fref=ts

Miejsce

ZetPeTe
ul. Dolnych Młynów 10
Kraków,
+ Google Map