Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Night of Terror #38

12 maja 2018

 

NIGHT OF TERROR #38 – THRASH TILL DEATH! 

12.05.2018 GODZ: 19 30 BILET: 20 PLN

ZAGRAJĄ:
War-saw – Warszawa 
Stołeczni piewcy klasycznego gatunku w odświeżonym składzie, po raz pierwszy z jedyną w swoim rodzaju, niepowtarzalną i zjawiskową Sylwią „Alcoholady” Papierską na przodku zaatakują Śląsk po dłuższej przerwie. Nie zbraknie im ni serca, ni ochoty, by zamanifestować czym się popija prawdziwy thrash. Na perkusji Paweł „Pavulon” Jaroszewicz, który bębnił/bębni w takich kapelach jak Vader, Hate, Antigama.

Soul Collector – Rybnik
Jeden z najsolidniejszych krajowych przedstawicieli thrash, czego najlepszym dowodem doskonały „Thrashmageddon” wydany sumptem Defense Rec. Udowodni, że nie przypadkiem zapracował na swoją opinię. Bracia Halamoda są jak bracia Abbott i bracia Amott razem wzięci, a bracia Cavalera mogą ich cmoknąć. Nie wierzysz> Weź i przyjdź na koncert.

Mayzel– Katowice
Załoganci z Katowic pokazują, że thrash to nie rurki z kremem, a jak dobrze młotem przypierdolisz to i majzel trzaśnie. Do tego milusiński Ulcer na froncie, który pokazuje, że nie tylko świnie umie podkładać.

Consumer – Żywiec 
Kazik śpiewał, że konsument je, aby jeść, ale w tym przypadku konsument jest inny, konsument jest mądry, konsument rozłupie wam łby, oniemiałym. Czy konsument to ty? Nie przeczytasz o tym w gazecie więc cho na gig.

Lethal Razorss – Bytom
Bytomscy miłośnicy ostrych ostrzy już u niejednego golibrody praktykowali dając dowody męstwa i odwagi, azali droga, na którą wstąpili, godna jest pochwały? Tną tętnice szyjne jak leci więc podłóż swoją i umrzyj.

Szczegóły

Data:
12 maja 2018

Miejsce

Klub muzyczny Faust
Ul. Złota 1
Katowice,
+ Google Map
Telefon:
514 456 410