Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Night Of Terror 36

9 lutego 2018 / 08:00 - 17:00

Nuclear Holocaust
Putrid Evil
Hate Them All
Black Hosts

NUCLEAR HOLOCAUST
www.facebook.com/nuclearmetalpunks
[thrashing grind]

Sprawdzone wielokrotnie w koncertowych bojach grindowe komando ze Świdnika. Na koncie demo Mutant Inferno, długograj Overkill Commando i split z Łbem Prosiaka. Na koncercie można się spodziewać koktajlu zmontowanego z tych trzech wydawnictw, jak i nowości, które niedługo trafią na kolejne wydawnictwo zespołu.

PUTRID EVIL 
https://www.facebook.com/grindingputridevil/
[old school death grind]

Zabarwiony grindem oldschool death metal z zatęchłych zgnilizną piwnic trójmiasta. Powstał w 2013 roku z inicjatywy Dave’a W. na gitarze i wokalu, M.D. na garach i doprowadziło to do wyrzygania pierwszej demówki. Następnie Bart dołączył na stanowisko basisty, zagrawszy kilka koncertów i nagrywając materiał, który wkrotce ukazał się na splicie z Sacrofuck i Execution Of Light. W 2015 miejsce Barta zajął Wojtek, który objął także część wokali. W tym składzie został nagrany wydany w tym roku za pośrednictwem Kampf Records split z Violent Scum. Jeżeli lubisz zgniłe brzmienia spod znaku Repulsion, Napalm Death, Entombed, Autopsy, Carcass czy Impetigo, to tu możesz posluchac naszych hałasów.

HATE THEM ALL
https://www.facebook.com/HateThemAll666/?ref=br_rs
[black metal]

Hate Then All. Śląska maszyna niosąc śmierć. Od 2010 horda kroczy swoją czarną ścieżką niosąc prawdziwy czarny terror. Kapela na koncie posiada sporą ilość splitów, demosów oraz długograja „Last Feast With The Beast”. Trio jest prawdziwą bestią koncertową co udowadniają od 2015 roku. HTA jest w trakcie kończenia pracy nad

BLACK HOSTS
[thrash metal]

Black Hosts – Oldschool Thrashowa horda powstała w 2017 roku, zagra swój debiutancki wpierdol. Kapelę tworzą ludzie znani z takich kapel jak, Raging Death, Hellcurse, Savager. Pierwsza kaseta demo niebawem się ukaże by rozkurwić wam mordy bezlitosnym Thrash Metalem wyjętym żywcem z lat 80tych. Żadnych kompromisów – bluznierstwo i barbarzyńska prędkość. Thrash!

Katowice
Klub Faust (dawniej Korba)
Wjazd: 20 pln

Szczegóły

Data:
9 lutego 2018
Czas:
08:00 - 17:00

Miejsce

Faust
Złota 1
Katowice,
+ Google Map