Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Marduk, Infernal War i Ragnarok w Poznaniu

1 maja 2018

We wtorek, 1 maja, do Poznania zawita trasa March of Blood and Iron. Przewodzi jej szwedzka legenda – Marduk. Będzie to pierwszy od niemal 10 lat występ grupy Morgana Håkanssona w stolicy Wielkopolski.

March of Blood and Iron 2018

Marduk – black metal, Szwecja

Infernal War – black metal, Polska

Ragnarok – black metal, Norwegia

01.05. 2018

Klub U Bazyla, Poznań (ul. Norwida 18A)

bilety:

60zł (limitowana pula tylko TUTAJ)

70zł (przedsprzedaż na lefthandsounds.org oraz w sieci Eventim od 4.03.)

80zł (w dniu koncertu)

wejście od 18:30

Marduk

Synonim black metalu, prawie 30 lat na scenie i ani chwili spadku formy, bezkompromisowa maszyna do zabijania, koncertowa pierwsza liga. Morgan Håkansson swoją machinę wojenną prowadzi z precyzją godną podziwu. Wielokrotne zmiany składu nigdy nie zachwiały jego wizji i gdy kolejne skandynawskie kapele powstałe w latach 90. zawieszały działalność, podążały w niezrozumiałe rejony i prędzej czy później spuszczały z tonu, Marduk uparcie, nieprzerwanie i z wielką determinacją parł do przodu.

YouTube Video Preview

Infernal War

Zespół, który polski black metal wniósł na poziom europejski już na debiutanckiej płycie i po dziś dzień wyznacza granice ekstremum. Nihilizm, nienawiść, ekstremizm – wartości przyświecające black metalowi od jego zarania są w 100% obecne w Infernal War. Zespół od samego początku skrupulatnie pielęgnujący w sobie nienawiść i z nieludzką precyzją wyrażający ją poprzez muzykę. Wydany w 2015 roku album Axiom to potwierdzenie niepodzielnej dominacji rodzimą ekstremą, a jednocześnie najbardziej świadomy z dotychczasowych kroków w najczarniejszą ze wszystkich czerni.

YouTube Video Preview

Ragnarok

Jedna z niewielu grup, które od ponad 20 lat hołdują klasycznej szkole norweskiego black metalu i nie zamierzają z tej ścieżki zboczyć. Trendy się ich nie imają, wierzą w to co robią i robią to na tyle dobrze, aby regularnie wydawać płyty. Ostatnia z nich nosi tytuł „Psychopatology” i została wydana w Agonia Records.

YouTube Video Preview

Szczegóły

Data:
1 maja 2018

Organizator

Left Hand Sounds
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/lefthandsoundsorg?fref=ts

Miejsce

Klub u Bazyla
Ul. Norwida 18 A
Poznań,
+ Google Map