Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Mad Fest vol. 4 w Bielsku – Białej

10 listopada 2019

 

Gdy późną zimą / wczesną wiosną, tego roku, przez Europę, nie zerkając nawet przez chwilę w kierunku Polski, przetaczała się trasa Pestilence (official) „Redvced To Ashes”, której główna siłą uderzeniową były wałki z płyty „Consuming Impulse”, pomyśleliśmy sobie wówczas „wtf, dlaczego nie u nas?”. Był to dla nas impuls dzięki któremu rozpoczęliśmy starania, aby ten bardzo ważny dla nas zespół, po ponad dziesięcioletniej przerwie,
ponownie zawitał do kraju nad Wisłą! I mamy to!!! 10.11. (niedziela, ale kolejny dzień, ze względu na święto narodowe, jest wolny), w bielskim RUDEBOY CLUB, Pestilence (official), w towarzystwie 6/7 kolejnych zespołów (głównie zagranicznych), zagra na MAD FEST Vol. 4!!! Będzie mocna impreza, więc liczymy na mega wsparcie!

P.s.
W okolicy 10-go września pierwsza partia biletów, tzw. „early birds”, zostanie przekazana do sprzedaży.Bądźcie więc czujni i gotowi na zajebistą dawkę DEATH METALU!!!

Zapraszamy!!!
Mad Lion Team
www.madlion.eu

Jeszcze słówko ze strony klubu:
—————-
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH

Aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10 os – koszt 50 zł
mała loża do 4 os – koszt 20 zł
_______________________________
Taksówkę na każdy koncert i organizowaną przez nas imprezę zamówicie z 10% rabatem w Black Taxi Bielsko-Biała 33 300 31 01

Szczegóły

Data:
10 listopada 2019

Miejsce

Rude Boy
1 Maja 20
Bielsko-Biała,
+ Google Map