Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Lich King w Warszawie

22 lipca 2018

 

LICH KING (Thrash Metal/USA – Independent) – Prosty thrash metal w stylu lat 80tych z okolic Bay Area, wzorujący się na zespołach takich jak Exodus, Slayer i Vio-lence. Do tej pory zespół wydał pięć dobrze ocenionych płyt , z których każda zawiera szybkie, riffy z mocnym pierdolnięciemi czasami komediową, ale zawsze brutalną wrażliwość na pisanie piosenek. Jedna z ikon tego gatunku, po raz trzeci koncertująca w Europie.
https://youtu.be/eb0D0-aMhpY
https://www.facebook.com/LichKingMetal/

SEAX (Speed Metal/USA – EBM Records) – Szybki, oldschoolowy speed metal, „od maniaków dla maniaków”. Po wydaniu 3 uznanych albumów i koncertowaniu po USA, teraz czas, aby Seax trafił na europejskie sceny.
http://seax.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/seaxmetal

RAVAGE (Heavy Metal/USA – Metal Blade Recs) – Od połowy lat 90. Ravage gra nieprzerwanie wzorujac sie na ikonach metalu takich jak Iron Maiden / Helloween z szczypta surowej mocy thrasherów, Testament i Kreator. Obecnie promuje swój najnowszy album „Return of the Spectral Rider” wydany w 2017 roku.
http://ravageswwr.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/RavageTheEarth/

CONDITION CRITICAL (Thrash Metal/USA – Independent) – Znany również pod pseudonimem „Demolition Hammer Jr.” – teraz wiesz czego się spodziewać. „In your face” Thrash metal, zagrany do granic możliwości. Podczas ich drugiej trasy po Europie, promują swój swietnie oceniany album Extermination Plan.
https://conditioncriticalnj.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/ConditionCriticalNJ

EXIT SMASHED (Thrash Metal/Germany – Independent) – Exit Smashed zyskał reputację w Hamburgu i jego okolicach, wspierając zespoly m. In. Municipal Waste, Flotsam & Jetsam, Dust Bolt i Evil Invaders. Po krótkiej, ale udanej trasie w 2016 roku, Exit Smashed planuje ponownie zdziesiątkować Europę, tym razem promując ich nadchodzący drugi album
https://exitsmashed.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/ExitSmashed

Biley 35/45

Szczegóły

Data:
22 lipca 2018

Miejsce

Klub Pogłos
Burakowska 12
Warszawa,
+ Google Map