Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

King Dude, The Ruins of Beverast i Caronte w Krakowie

31 października 2017

31 października, do krakowskiego ZetPeTe, z różnych stron otchłani zjadą King Dude, The Ruins of Beverast oraz Caronte.

King Dude/The Ruins of Beverast/Caronte

31.10. 2017 Kraków, ZetPeTe (ul. Dolnych Młynów 10)

Fb: http://www.facebook.com/events/1509043082449587/

bilety: 55zł (pula promocyjna tylko TUTAJ)/65zł (przedsprzedaż)/75zł (w dniu koncertu) dostępne na http://lefthandsounds.org/bilety oraz w sieci Eventim   (od 20.06.)

KING DUDE

Najbardziej rozchwytywany reprezentant Ván Records w ostatnich latach. TJ Cowgill i jego trupa czują się dobrze zarówno na jednej scenie z blackmetalowymi bluźniercami, jak i w bardziej stonowanym towarzystwie. Amerykańskie do cna, dark folkowe piosenki doskonale przemycają światło Lucyfera do świata rozrywki, a dowodem rosnącej popularności Kinga Dude’a niech będą jego regularne powroty do Polski, w tym kwietniowe koncerty promujące ostatni album pt. „Sex”.

I Wanna Die at 69” (Oficjalny klip): https://youtu.be/Rw0hfb6630Q

THE RUINS OF BEVERAST

W momencie kiedy scena blackmetalowa, mimo przeżywania swojego szczytu, coraz bardziej zasypywana jest muzyką schematyczną i gatunkowymi kliszami, niewielu jest prawdziwie wyróżniających się twórców. The Ruins of Beverast, solowe przedsięwzięcie Alexandra Meilenwalda zalicza się do dzisiejszej elity. Szamański mariaż black i doom metalu, praktykowany przez artystę od ponad dekady osiągnął swą najdoskonalszą postać na wydanym niedawno albumie „Exuvia”. Monumentalny pejzaż beznadziei i zła szkicowany przez The Ruins  of Beverast pogrąża, degraduje i zwyczajnie nie ma dziś sobie równych.

Towards Malakia” (Audio): https://youtu.be/Jz57VzkPC4k

CARONTE

Naładowany mocą Thelemy, okultystyczny rytuał w wykonaniu Włochów z Caronte otworzy dźwiękowy tryptyk tego wieczoru. Zapowiadający trzeci album pt. „YONI” kwartet z Parmy (premiera 27 października) kupi fanów Black Sabbath, Electric Wizard, Pentagram oraz Danzig. Gęsta atmosfera, rytualne opary i opętanie w najlepszym, starym stylu.

Codex Babalon” (Audio): https://youtu.be/cf_JpI6FiRQ

Organizator

Left Hand Sounds
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/lefthandsoundsorg?fref=ts

Miejsce

ZetPeTe
ul. Dolnych Młynów 10
Kraków,
+ Google Map