Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Into The Void: Hegemone / Proch / Death has Spoken / Chimera

9 czerwca 2018 / 19:00 - 10 czerwca 2018 / 00:00

20zł

Into The Void to ostatnie, trzecie ogłoszone przed wakacjami wydarzenie organizowane przez The Hanged Men Bookings – ale zdecydowanie pierwsze w kolejności jeśli chodzi o atmosferę pustki i wiecznego potępienia.

9 czerwca w warszawskim 2KOŁA, Pub Motocyklowy wystąpią cztery ekipy, z których każda ma dyplom w swojej gatunkowej profesji.

Hegemone – mistrzowie kreacji przestrzeni z Poznania, to dzięki nim cała sala wypełni się przesyconą ambientem pustką.
Ich sztuki przynoszą powiew zimnego, otrzeźwiającego skandynawskiego post-black metalu. Pozycja obowiązkowa dla fanów nowej fali black metalu.

Proch – zespół, który dowodzi że z prochu powstałeś, w proch się obrócisz. I może to nastąpić już 9 czerwca w Warszawie. Śląski zespół po wydaniu świetnego albumu „Trupi Synod” natychmiastowo zyskał miano jednej z najbardziej perspektywicznych black metalowych hord w Polsce.
Ich sztuki na żywo to uczta dla oczu i uszu, nasyćcie się bluźnierczą wersją pustki.

 

Death has spoken – białostocka ekipa, która coraz śmielej poczyna sobie na doom metalowej scenie w Polsce. Ich wersja pustki będzie tą najgłębiej zakorzenioną w kulcie śmierci, a raczej powolnego dogorywania.

Chimera z definicji jest ziejącym ogniem potworem pochodzącym z mitologii greckiej, natomiast u nas potwór ten będzie ział przenikliwą, złowrogą pustką. Oczekujcie śmiercionośnej porcji heavy/black metalu.

Szczegóły

Start:
9 czerwca 2018 / 19:00
Koniec:
10 czerwca 2018 / 00:00
Koszt:
20zł
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/243006739605314/

Miejsce

2KOŁA, Pub Motocyklowy
ul. Tunelowa 2B
Warszawa, 01-121 Polska
+ Google Map