Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Inferno, IXXI , The Stone + support: Extinct Gods we Wrocławiu

30 marca

 

Bilety w cenie 30zł dostępne wyłącznie na bramce.

Czeska black metalowa potęga – INFERNO wraz z towarzyszącymi im szwedzkim hordem IXXI i znanym już wrocławskiej scenie, serbskim THE STONE zawitają do Polski na jedynym koncercie w ramach trasy HYMN OF LEGEMETON 2018. Na koncercie zespoły pojawią się z powracającym pod kilkuletniej przerwie wrocławskim death/black metalowym Extinct Gods.

INFERNO (cz):

Od samego początku zespołu, sięgającego 1995, liryczne i muzyczne aspekty INFERNO były kierowane węwnętrznymi impulsami, który nie każdy jest w stanie pojąć. Teraz, po 20 latach istnienia, członkowie hordu zostali obdarzeni doświadczeniem i umiejętnościami, które nareszcie pozwalają im na efektywne przedstawienie przenikającej potęgi mroku z światów zarówno wewnętrznego i zewnętrznego. Siódmy album INFERNO zatytuowany Gnosis Kardias (Of Transcension and Involution), podejmuje tematy, kluczowego dla załogi poprzedniego albumu- Omniabsence Filled by His Greatness i prezentuje 5 nowych utworów i jeden, który otwiera i podsumowuje ten album w tym samym czasie.
Zespół zjawi się we Wrocławiu promując swój najnowszy album wydanego dla World Terror Committee.

https://www.facebook.com/Inferno-322975231147644/

IXXI (swe):

Do 2010 roku Szwedzi z IXXI zdążyli nagrać cztery albumy w tym ostatni- ELECT DARKNESS, wydany dla Candlelight Records, zanim złożono zespół na wieczne spoczywanie. Dwa lata później nastąpiła swego rodzaju rezurekcja. Zespół wznowił działalność w nowym składzie i wydał kolejny album- Skulls n Dust dla legendarnej Osmose Productions. Od tamtej pory, z roku na rok zespół zaczął występować częściej i, oprócz obecności na festiwalach i licznych koncertach z czołowymi reprezentatami sceny, stał się headlinerem dwóch europejskich tras. Znakiem rozpoznawczym IXXI są dzikie wystepy na żywo, które pozostawiają publiczność w osłupieniu.

https://www.facebook.com/ixxiofficial/

The Stone (srb):

Black metalowy zespół THE STONE jest obecny w europejskim undergroundzie od ponad 20 lat. Z doświadczeniem w postaci kilku wydawnictwami, trasami i licznymi występami na festiwalach, udowodniają, że są jedną z najsilniejszych i bezkompromisowych załóg nie tylko w Europie. Zespół ostatnio wydał swój ósmy album zatytuowany Teatar Apsurda pod banderą Mizantropeon Records.

https://www.facebook.com/thestonehorde/

Extinct Gods (pl)

Extinct Gods to powstała w 2003 roku dobrze znana marka wrocławskiego podziemia. Ich niegdysiejszy styl to zdecydowany ukłon w stronę szwedzkiego death metalu. Obecnie prezentują to zmyślną hybrydę death/black metalu inspirowaną takimi tuzami jak Marduk, czy Morbid Angel, Na koncie mają doskonale przyjęte: demo „Dies Nefasti” 2005 oraz długogarjący album „Wartribe” 2010, a za sobą kilkadziesiąt koncertów w tym również z takimi zespołami jak Trauma, Infernal War, Vesania, Sceptic.
Zespół dowodzony jest przez gitarzystę- Domina (obecnie min. HATE, VEDONIST). Skład dopełnia perkusista Michał (SHODAN) wokalista Adam oraz basista Michał. W chwili obecnej Extinct Gods nagrywa swój drugi album o roboczym tytule „Metaevolution” .

https://www.facebook.com/ExtinctGods/

Szczegóły

Data:
30 marca

Miejsce

Klub Liverpool
Świdnicka 37
Wrocław, 50-029 Polska
+ Google Map