Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Infernal Night vol. VI w Łowiczu

31 sierpnia 2019

 

VI edycja uderzenia już 31 sierpnia 2019 w Łowiczu / start godz. 18:00. Forma jednodniowego festiwalu się nie zmienia – Infernal Night zawsze będzie wspierać rodzimy underground, ale chcemy również patrzeć w przyszłość i tym razem zdecydowaliśmy się na formę koncertu z headlinerem.

Hedlinerem tegorocznej edycji będzie elbląska TRAUMA_official, która jest jedną z najbardziej doświadczonych polskich formacji Death Metalowych. Zespół TRAUMA_official to grupa pasjonatów oddanych bez reszty muzyce i scenie ekstremalnej, którzy mimo tak wielu lat grania wciąż bawią się tym co robią i widać to bezapelacyjnie na ich koncertach. Sprawdźcie to 31 sierpnia na IN VI.

Podczas najbliższej edycji będziecie zmuszeni posłuchać bandy Infernal Bizarre, która zagra kilka ballad z ostatniej płyty MEDIUM.

Na Infernal Night nie może zabraknąć przedstawicieli wschodniej ściany. W tym roku będzie to skład Straight Hate czyli Grindcore’owe tornado. Może zagrają coś z nowego wydawnictwa,które ujrzy światło dzienne we wrześniu tego roku.

Szczegóły

Data:
31 sierpnia 2019

Miejsce

Łowicki Ośrodek Kultury
Podrzeczna 20
Łowicz, 99-400
+ Google Map