Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Horrorscope w Krośnie

10 lutego 2018

HORRORSCOPE & J. D. Overdrive

HORRORSCOPE
Ścisła czołówka polskiego thrash metalu. Na europejskich scenach obecni od 1997 roku. Siedem płyt długogrających, pięć oficjalnych videoclipów oraz występy m.in. obok Megadeth, Testament, Fear Factory, Kreator, Soulfly, Flotsam & Jetsam, Hatesphere, Napalm Death i wielu wielu innych uznanych marek. Dokonania studyjne oraz koncerty Horrorscope oprócz wypracowanego przez lata charakterystycznego stylu i brzmienia cechuje solidny warsztat doświadczonych muzyków, zaś utwory obok typowo thrashowej energii posiadają interesujące aranżacje oraz nie są pozbawione melodii.
Jesienią 2017 nakładem Defense Records ukazał się najnowszy album grupy „Altered Worlds Practice”, dostępny zarówno na CD, jak i w najpopularniejszych serwisach streamingowych.
Po więcej szczegółów (zakup CD, streaming, video, social) zapraszamy na oficjalną stronę internetową zespołu: http://www.horrorscope.net/

J. D. OVERDRIVE
W tym roku obchodzą swoje 10-lecie i jak każdy przytomny zespół, nie zrobili wokół tego faktu niepotrzebnego cyrku, tylko wzięli się do roboty i nagrali czwartą już studyjną płytę. „Wendigo” trafił do sklepów 20 października i według samych zainteresowanych, jest to jeden z najbardziej zróżnicowanych materiałów, jakie popełnili. Szczypta Clutch, szczypta Down, szczypta Orange Goblin. Southern metal podlany litrami rock’n’rolla.

FB: https://www.facebook.com/jdoverdrive
BC: https://jdoverdrive.bandcamp.com/releases

YT:
The Creature Is Alive: https://youtu.be/oTlxUrKs3Ik
New Blood: https://youtu.be/UTOPto-LY8I
Protectors of all that is Evil: https://youtu.be/4WSOvnq5q4o
Manic Depressive Dukes of Awesome: https://youtu.be/c5p8lUlP_eQ
Crippled King: https://youtu.be/xO_GEiMuxxA

+ BLACKSNAKE jako gość specjalny

Szczegóły

Data:
10 lutego 2018

Miejsce

Iron Klub
Sikorskiego 5
Krosno,
+ Google Map