Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Excidium, Gallower i Raging Death w Rzeszowie

20 maja 2017

Tej wiosny, w siedmiu miastach Polski, powrócą szubienice i kaci. Raging Death oraz Gallower ruszają w krucjatę pod znakiem topora.
Mini-trasa „Through the Gallows… Comes the Death!” pozostawi zgliszcza we Wrocławiu, Krakowie, Częstochowie, Katowicach, Gdańsku, Rzeszowie, oraz w Warszawie.

Raging Death koncertuje od ponad 5 lat, ma na swoim koncie ok. 50 koncertów w całej Polsce, oraz kilka poza jej granicami. Występował m.in. przed Wolf Spider, Master, Hypnos, a w czerwcu 2016r. zagrał przed legendarnym zespołem Testament. W 2015r. ukazał się debiutancki album nakładem włoskiej wytwórni Punishment 18 Records, w październiku 2016r. ukazał się najnowszy singiel „Taste the Steel”, wydany na kasecie dzięki Destruktion Records.
www.facebook.com/RagingDeathPL

Gallower to stosunkowa młoda kapela, która zaczyna swój podbój scen Polski. W 2015 roku wypuścili w świat swoje pierwsze demo, które spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem. Na tyle ciepłym, że amerykańska wytwórnia Shadow Kingdom Records postanowiła je wydać na kasecie. We wrześniu 2016r. zespół wypuścił swoje drugie demo zatytułowane „Through the Gallows”, które również będzie dostępne na taśmie, tym razem dzięki Fukk Records. Ponadto oba dema będą w sprzedaży na płycie kompaktowej, którą wyda Under the Tyrant’s Banner Prod.
www.facebook.com/Gallowerofficial

Nawałnica zwana Excidium rozpoczęła swój byt w 2006 roku w Rzeszowie i od tego czasu nieprzerwanie się rozprzestrzenia. Zespół ma już na koncie kilka dobrze przyjętych wydawnictw utrzymanych w klimacie blackened thrash metalu, m.in. split CD z poznańskimi thrasherami z Bloodthirst. Po dziś dzień EXCIDIUM miało okazję dzielić scenę z takimi nazwami jak KAT, Impiety, Witchmaster, Bloodthirst, Bestial Raids czy Infernal War.
www.facebook.com/excidiumdivision

Szczegóły

Data:
20 maja 2017
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1309566212415674/

Miejsce

Klub Vinyl
Piłsudskiego 31
Rzeszów, 35-074
+ Google Map