Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Diabelny Piekarnik vol. 2

24 czerwca 2017

Baśń się baje, czas ucieka, a tu już 24 czerwca 2017 r., druga edycja Diabelnego Piekarnika, imprezy mającej rozruszać metalowy półświatek w Piekarach Śląskich. Okazja trafiła się po temu przednia, ponieważ daniem głównym koncertu jest 25 rocznica pierwszego występu scenicznego Besatt. Przez lata się trochę porobiło zatem w muzycy odpowiedzialni za tamto wydarzenie z 1992 r. wystąpią pod dobrze znanym towarzystwu szyldem DET GAMLE BESATT. Niemniej, niezmiennie można oczekiwać od Beldaroha i towarzyszy tej samej, młodzieńczej pasji, co ćwierć wieku temu.
Jubileusz uświetnią swoimi koncertami hordy ze Śląska i nie tylko:
HERETIQUE – gliwicki black/death metalowy hord, wyznający zasadę, że „kto nie umiał po łacinie, musiał pasać świnie”, zaprezentuje materiał ze swoich dwóch płyt „Ore Veritatis” i „De Non Existentia Dei”.
ANTIFLESH – czyli wrocławscy reprezentanci sceny czarnoziemnej polecą z materiałem z niemniej łacińskiej demówy „In Peccatis Nostris In Sanguine” i czymś bardzo, bardzo złym.
PROCH – młoda, wszechśląska horda parająca się – a jakże – black metalem uraczy słuchaczy materiałem ze swoch dwóch demówek. A czy obróci ich w perzynę? Przeżyjemy, zobaczymy.
JEZEBEL to co prawda nie ABIGAIL, ale na wzór skośnookich bogów plugawego metalu zaprawiają się w black/thrashowej formule. A czy dają radę? Se przyjdź i se zobacz.
Szczegóły:
DIABELNY PIEKARNIK vol.2
24 czerwca 2017 r. (co ważne – sobota)
Klub Piekarnik
ul. Wyszyńskiego 49, Piekary Śląskie
start: 18:00, wjazd: 15 srebrników.

Szczegóły

Data:
24 czerwca 2017

Miejsce

Klub Piekarnik
Wyszyńskiego 49
Piekary Śląskie,
+ Google Map