Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Destroyers i Lucille w Łomży

13 grudnia 2019

 

Zapraszamy na koncert reaktywowanej legendy polskiego thrash metalu – grupy DESTROYERS ze Śląska oraz Lucille – gości z Białegostoku.

Data: 13.12.2019
Godzina: 19:00
Miejsce: Łomża, Mdk Dśt
Bilety: 30PLN / 40PLN
-> http://heliconfest.pl/index.php/produkt/bilet-destroyers-i-lucille-lomza-13-12-2019/

ZAGRAJĄ:

? Destroyers – zespół założony w 1985 roku w Bytomiu. Z powodzeniem koncertował kilkakrotnie na kultowym już festiwalu w Jarocinie oraz na METALMANII. Destroyersi dzielili sceny z kolegami z polskiego podwórka takimi jak: Kat, Turbo, Wilczy Pająk, Dragon, Stos, Hammer i wieloma innymi, a także z gwiazdami światowego formatu jak Helloween, Running Wild, Kreator, OverKill, Sodom etc.
Na koncie dwie świetne płyty „Noc Królowej Żądzy” [1989] i „The Miseries of Virtue” [1991]. Pierwsza z nich, uznawana w pewnych kręgach za legendarną, świętuje w tym roku swoje 30-lecie.
Podczas koncertu zespół odegra ją W CAŁOŚCI !
www.destroyers.com.pl
www.facebook.com/destroyersPl

? Lucille z Białegostoku. Cel powstania zespołu był prosty – stworzyć thrashową załogę, której muzyka jest inspirowana heavy/thrash metalem lat 80. i oddaje jak najlepiej ducha epoki w twórczości, jednocześnie poruszając problemy naszych czasów. Jeśli bliskie jest Ci brzmienie Anthrax, Venom, Obituary, Death, Pestilence, Slayer, Megadeth czy Exodus i jesteś amatorem circle pit, taniego piwa, obszytych katan i białych sportowych butów to ta muza powinna Ci podpasować!
www.facebook.com/Lvcille.thrash

Szczegóły

Data:
13 grudnia 2019

Miejsce

MDK DŚT
Wojska Polskiego 3
Łomża,
+ Google Map