Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Destroyers, Divine Weep, ShadowWarrior w Stalowej Woli

9 listopada 2019

 

W sobotę 9 listopada w Stalowej Woli odbędzie się koncert. Metalowy koncert rzecz jasna. Jak na Stalową Wolę przystało – będzie Ogień i Stal!

Data: 9.11.2019
Godzina: 19:00
Miejsce: Stalowa Wola, Labirynt
Bilety: 30PLN / 40PLN*
-> http://heliconfest.pl/index.php/produkt/bilet-destroyers-i-goscie-stalowa-wola-09-11-2019-2/

ZAGRAJĄ:

Destroyers – zespół założony w 1985 roku w Bytomiu. Z powodzeniem koncertował kilkakrotnie na kultowym już festiwalu w Jarocinie oraz na METALMANII. Destroyersi dzielili sceny z kolegami z polskiego podwórka takimi jak: Kat, Turbo, Wilczy Pająk, Dragon, Stos, Hammer i wieloma innymi, a także z gwiazdami światowego formatu jak Helloween, Running Wild, Kreator, OverKill, Sodom etc.
Na koncie dwie świetne płyty „Noc Królowej Żądzy” [1989] i „The Miseries of Virtue” [1991]. Pierwsza z nich, uznawana w pewnych kręgach za legendarną, świętuje w tym roku swoje 30-lecie.
Podczas koncertu zespół odegra ją W CAŁOŚCI !
www.destroyers.com.pl
www.facebook.com/destroyersPl
+
Divine Weep z Białegostoku. Dobrze znana miejscowej gawiedzi choćby z ubiegłorocznego koncertu z Blazem Bayleyem załoga heavymetalowa, która jest w trakcie nagrań nowej płyty. Wieść niesie, że w nowych numerach łączy się thrashowe łojenie, deathowa brutalność, blackowy klimat, ale wszystko przy zachowaniu heavy/powermetalowego charakteru. Czy na koncercie pojawią się obszerne fragmenty nowego albumu? Przyjdź i sam się przekonaj.
www.facebook.com/divineweep
www.youtube.com/watch?v=fPODcYQ_dUQ
+
ShadowWarrior – klasyczny, oldschoolowy, heavy metalowy akt z Lublina. Wyróżnikami stylu zespołu jest brzmienie, zakorzenione głęboko w latach 80-tych i twórczości takich kapel jak Judas Priest, Iron Maiden czy Loudness oraz kobiecy wokal, który od razu nasuwa skojarzenia z twórczością rodzimego Stos, czy niemieckiego Warlock. Shadow Warrior zadebiutował w 2019 roku 5-utworową EP-ką „Return of the Shadow Warrior”, której pierwszy, ręcznie numerowany nakład, został wyprzedany w ciągu 2 tygodni. Zespołem szybko zainteresowały się wytwórnie ze świata i tak EP doczekała się reedycji, którymi zajęły się Spiritual Beast z Japonii, Burning Leather z Meksyku oraz Heathen Tribes z Niemiec. Historia tego bandu dopiero się zaczyna!
www.facebook.com/ShadowWarriorPL
www.shadowwarrior.bandcamp.com/releases
www.youtube.com/watch?v=4F7XqrQOdRI

Szczegóły

Data:
9 listopada 2019

Miejsce

Labirynt
Stalowa Wola, + Google Map