Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Demonical, Lik, Of Fire w Poznaniu

6 listopada 2018

 

Carnage Manifiesto: Demonical, Lik, Of Fire
6.11.2018 Poznań, U Bazyla
bilety: 50/60zł
info: lefthandsounds.org

6 listopada w Klubie u Bazyla w Poznaniu wystartuje europejska trasa Carnage Manifesto. Potrójny cios rozkręconym na full bossem HM-2 zadadzą Demonical, Lik oraz Of Fire.

Demonical
(Death Metal, Szwecja)

Założony w 2006 r. przez członków Centinex zespół odwiedzał Polskę już wielokrotnie. W Poznaniu, Szwedzi z Demonical gościli trzykrotnie: po wydaniu przełomowej płyty “Death Infernal” (2012), na wspólnym koncercie z Gehenna (2015) oraz rok później u boku October Tide. Wydany na początku roku, piąty w dyskografii album “Chaos Manifesto” (Agonia Records) to zarazem pierwszy album, na którym za mikrofonem pojawił się Alexander Högbom (October Tide, ex-Centinex). Wydawnictwo zbiera wysokie noty i potwierdza klasę Demonical w umiejętnym rekonstruowaniu deathmetalowej klasyki naszych sąsiadów z drugiej strony Bałtyku.

FFO: Entombed, Grave, Dismember
https://www.facebook.com/Demonicalofficial/
“From Nothing” (Official video): https://www.youtube.com/watch?v=4XpcUKot73I

LIK – Sthlm
(Death Metal, Szwecja)

Tęsknicie za Dismember? Pamiętacie, jak ekipa Freda Estby’ego i Mattiego Kärki niszczyła na żywo, albo do dziś żałujecie, że jej koncerty możecie oglądać jedynie na DVD albo spiracone na YouTube? Koniecznie powinniście poznać Lik! Trzech dżentelmenów ze Sztokholmu, w tym znany z Katatonii Niklas Sandin, od debiutanckiego “Mass Funeral Evocation” udowadnia, że nikt bardziej nie zasługuje na miano następców twórców “Like an Everflowing Stream”. Potwierdza to wydany w tym roku, doskonały album “Carnage”. Plugawe brzmienie, brutalność, niezdrowa fascynacja przemocą i zaraźliwe melodie sprawiły, że album rzucił na kolana nowe rzesze fanów metalu śmierci, a także uplasował się w oficjalnych zestawieniach sprzedaży w Szwecji i Niemczech.

FFO: “Like an Everflowing Stream”, “Indecent and Obscene”, “Massive Killing Capacity” etc.
“Rid You of Your Flesh”: https://www.youtube.com/watch?v=V0vV0xRE3KY

OF FIRE
(Death Metal, Szwecja)

Co może grać zespół, który swą nazwę zaczerpnął z numeru, który otwiera kapitalny “Death Metal” Dismember? Of Fire, których nowy album ukaże się już wkrótce nakładem hiszpańskiej Art Gates Records rozpocznie to listopadowe święto z brzmieniem ukręconym na legendarnym efekcie Boss HM-2.

www.facebook.com/Offireofficial
“Scavengers” (Official video): www.youtube.com/watch?v=zllOlWcSeJc&t=226s

Szczegóły

Data:
6 listopada 2018

Organizator

Left Hand Sounds
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/lefthandsoundsorg?fref=ts

Miejsce

Klub u Bazyla
Ul. Norwida 18 A
Poznań,
+ Google Map