Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Deformeathing Festival 2017

23 września 2017

Mamy zaszczyt zaprosić na pierwszą edycję Deformeathing Festival. Wystąpi na nim 5 zespołów (cztery związane z DP oraz gość specjalny). W formule klubowej nie chcemy przesadzać z ilością, zdecydowanie stawiając na jakość. Każdy zespół zagra swój pełny koncertowy set bez pójścia na łatwiznę czy „festiwalowych ograniczeń czasowych”. Jednocześnie będzie to dawka pozwalająca cieszyć się w 100% każdym dźwiękiem bez powodowania znużenia czy wręcz zamęczenia.

Lokalizacja to znany i ceniony RudeBoy Club w Bielsku-Białej (www.rudeboyclub.pl ). Setki koncertów na koncie, profesjonalne przygotowanie imprez, solidne zaplecze sprzętowe oraz dobrze wyposażony bar to niezaprzeczalne atuty tego klubu.

Drzwi: 17:30
Start: 18:00
Bilety: 40 zł (w przedsprzedaży) / 50 zł (w dniu koncertu)
miejsca stojące
————————–——
Bilety do nabycia na stronie Deformeathing Prod:
[PL]: https://deformeathing.com/index.php/deformeathing-festival-2017-trauma-mord-a-stigmata-epitome-terrordome-fam-bilet-3219.html
[World]: http://en.deformeathing.com/index.php/deformeathing-festival-2017-trauma-mord-a-stigmata-epitome-terrordome-fam-bilet-3219.html
Oraz na stronie klubu:
http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet
—————-
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH:
Aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10os – koszt 50zł
mała loża do 4os – koszt 20zł
————————–————————–————————–———
TRAUMA (Death Metal)
Legendarny death metalowy skład będący bezdyskusyjnym fenomenem. Istniejący nieprzerwanie od 1988 roku (w pierwszych latach działalności pod nazwą Thanatos) jest aktywny przez cały ten okres zarówno koncertowo jak i wydawniczo. Wypracowana przez lata pozycja oraz zdobyte doświadczenie pozwala nie schodzić nigdy poniżej stałego, wciąż wysokiego, poziomu. Paliwo które nazywa się „życiowa pasja” napędza ten nie do zatrzymania skład dostarczając coraz to nowych wrażeń zarówno słuchaczom jak i samemu zespołowi.
Udział w DP Fest będzie koncertem szczególnym conajmniej z dwóch powodów. Pierwszym z nich jest to, że będzie to pierwsza wizyta Trauma w Bielsku-Białej. Drugi powód to reedycja debiutanckiego albumu „Comedy Is Over” (w barwach Deformeathing Prod.) przypadająca na 22.09.2017 czyli dzień przed festiwalem.
https://www.facebook.com/TraumaOfficialPage/?fref=ts

MORD’A’STIGMATA (Black Metal)
Mord’A’Stigmata – gość specjalny Deformeathing Festival. Skład okrzepnięty i pewny swojej drogi. 13 lat na scenie, 4 pełne albumy na koncie. Zespół nie boi się czerpać z różnych muzycznych źródeł jednak całość osadzona jest na black metalowym fundamencie.
https://www.facebook.com/mordastigmata/

EPITOME (Goregrind)
Funkcjonujący od ponad 20 lat na scenie zespół jest niekwestionowaną legendą sceny goregrind. Setki zagranych koncertów oraz festiwali świadczą o jakości samej w sobie. Wizyty w Meksyku, objazdy po Europie, kilka razy tour po kraju, liczące się festiwale (Obscene Extreme, Skull Fucked, Metal Heads Mission, Flesh Party, Guttural Gore Grind Mafia Etc.) to argumenty obok których nie można przejść obojętnie. Na koncie wydawniczym 4 pełne albumy. Patological Sound Formula.
https://www.facebook.com/SupeROTic/?ref=ts&fref=ts

TERRORDOME (Thrash Metal/Crossover )
Królowie Thrash/Crossover prosto z Krakowa. Zespół który intensywną praca krok po kroku wykuwa swoją pozycję na scenie. Koncerty u boku takich ekip jak Suicidal Tendencies, D.R.I., Anthrax, Destruction czy Vader oraz trasy koncertowe które zespół odbył do tej pory (Chiny, Japonia, Brazylia + europejskie objazdy) mówią same za siebie. Maszyna która nigdy sie nie zatrzymuje!!! Na koncie dwa pełne albumy oraz kilka pomniejszych wydawnictw. Nienazywanie Terrordome „zespołem kompletnym” jest sporym nadużyciem.
https://www.facebook.com/terrordomeband/?ref=ts&fref=ts

FAM (Death/Grindcore)
FAM to tygiel w którym gotują się death metal i grindcore. Wybuchowa mieszanka która zarówno w wersji koncertowej jak i studyjnej zmiata wszystko z powierzchni ziemi. Na pokładzie doświadczeni muzycy którzy z niejednego scenicznego pieca jedli chleb i nie tylko. Na koncie dwa pełne albumy.
https://www.facebook.com/FAMdeathgrind/?fref=ts
————————–————————–
Deformeathing Prod. to firma istniejąca na rynku od 2005 roku. Więcej informacji pod linkami:
www.deformeathing.com
www.facebook.com/deformeathing
www.deformeathing.bandcamp.com

Szczegóły

Data:
23 września 2017
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1898906857045167/

Miejsce

Rude Boy
1 Maja 20
Bielsko-Biała,
+ Google Map