Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Crowbar, Black Tundr i Hidden Haze w Klubie Pogłos

8 lipca 2018

 

PogłosBOREDOM BOOKING i Dancin’ Shoes Gigs przy współpracy z Noise Annoys Booking Agency & Records Label zapraszają na koncert:

Crowbar to amerykański zespół grający mieszankę doom metalu i hardcore punka. Zostali uznani za jednego z największych prekursorów sludge metalu. Zespół pojawił się w 1990 roku w Nowym Orleanie. W roku 2003 został reaktywowany przez założyciela Kirka Windsteina. 

Najnowszy album Crowbar „The Serpent Only Lies” jest zarówno potwierdzeniem siły zespołu, jak i ukłonem w stronę ich dziedzictwa. „Dla mnie jest to świeżo brzmiąca wersja oldschoolowego Crowbara” – mówi wokalista, gitarzysta Kirk Windstein – „Nawet lirycznie podejście jest trochę bardziej oldschoolowe. Niektóre z piosenek mają mniej tekstów, aby pozwolić riffom na więcej oddechu. Jest to nasza jedenasta płyta, jesteśmy bardzo szczęśliwi, ponieważ niewiele zespołów funkcjonuje tak długo”, dodaje Windstein. 

Trasa koncertowa „The Serpent Only Lies” to również powrót basisty 

Todda „Sexy T” Strange, który opuścił zespół w 1999 roku. Teraz dołącza on do Windsteina, perkusisty Tommy’ego Buckleya i gitarzysty Matta Brunsona w tworzeniu przyszłości Crowbar. 
„Todd pomógł założyć zespół, więc powrót do niego jest dla mnie ważny i, jak sądzę, dla fanów” – mówi Windstein. „To wspaniałe uczucie być na scenie obok niego.

+ Black Tundra
Black Tundra to warszawski skład powstały w 2016. 2017 rok przyniósł debiutancki album oraz koncerty u boku Belzebong, Weedpecker, Suma, Juicifer. Black Tundra porusza się w stylistyce post, doom, sludge łącząc posępne riffy z muzyką do grzebania trupów w wiecznej zmarźlinie. Gruz inspirowany ciemną stroną matki natury i nieuchronną katastrofą jest tym co pozwala nam żyć.
www.blacktundra.bandcamp.com

Hidden Haze (stoner / rock / rock’n’roll).
Dużo fuzzów, potężne wzmacniacze i darcie mordy. Wesołe melodie o bardzo smutnych rzeczach, melancholijne piosenki o morskich potworach, powolne riffy o żałobie. 

08.07.2018 (niedziela)
Klub Pogłos
ul. Burakowska 12
Warszawa
start: 19:00

bilety:
Pierwsza pula – 69 złotych – WYPRZEDANA
Druga pula – 79 złotych
W dniu koncertu – 89 złotych

Szczegóły

Data:
8 lipca 2018

Miejsce

Klub Pogłos
Burakowska 12
Warszawa,
+ Google Map