Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Bring Out Your Dead! – Nuclear Holocaust, Hate Them All, Witchfuck, Dead Mind

10 lutego 2018

Już 10 lutego 4 zupełnie różne, siedzące po uszy w polskim undergroundzie kapele, spotkają się we wrocławskiej Ciemnej Stronie Miasta aby siać zniszczenie i pożogę!

Nuclear Holocaust – Rozpędzona niczym lokomotywa, grindująca załoga z odległego Świdnika, która swoimi toksycznymi wyziewami zmusi was do szaleńczego moshu w rytm swoich thrashujących riffów, na dokładkę oblanych plugawym, deathmetalowym sosiwem. Szybkie, krótkie i brutalne numery numery spadną na was jak kolejne ciosy wyprowadzone z pełną mocą przez wkurwionego Bruca Lee!
https://www.youtube.com/watch?v=zsm5lLWqd9o

Witchfuck – Ugly & Drunk Black Metal Punk… Czy trzeba mówić coś więcej na temat muzyki wykonywanej przez tych panów? Chłopcy przypuścili atak na Wrocław świeżo po wydaniu debiutu „Disgusting Rock ‚N’ Roll”. Pijacki punk metal hołdujący żulom z GEHENNAH zagrany z lekkim deathmetalowym sznytem (zapewne z uwagi na pozostałe kapele członków, czyli m.in. OFFENCE czy POISONED)!
https://www.youtube.com/watch?v=6cpPnyvhYSg

Hate Them All – Wkurwiona na cały świat horda atakująca swoim chamskim, prostym, przepełnionym agresją black metalem, który często zapuszcza się nawet w odległe punkowe rejony (Późniejsza twórczość DARKTHRONE z okresu „FOAD” czy „Circle The Wagons” wydaje się być dobrym porównaniem). Bezkompromisowy wpierdol dla fanatyków prawdziwego undergroundu!
https://www.youtube.com/watch?v=JxM9m9J5F1s

Dead Mind – Lokalna ekipa czterech miłośników przejebanego technicznie death metalu. Pomimo zawiłych kompozycji i sporej dawki popisów instrumentalnych, muzyka skierowana nie tylko do pasjonatów liczenia całek w pamięci, ale także tych wyznających bardziej oldschoolowe podejście do gatunku.
https://www.youtube.com/watch?v=B6DVVE51uno

Które oblicze rodzimego podziemia niszczy na żywo najbardziej? Przyjdź i sprawdź sam!

Wrocław // Ciemna Strona Miasta // Wjazd: 20 zł

Szczegóły

Data:
10 lutego 2018

Miejsce

Ciemna Strona Miasta
Wrocław, + Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/CiemnaStronaMiasta/