Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Black Silesia Festival II

1 kwietnia 2017

Black Silesia Festival II: Desaster, Gehennah, Violentor – pełny lineup oraz bilety w sprzedaży!

Skład imprezy uzupełniają NEKKROFUKK, belgijski SLAUGHTER MESSIAH (Official) oraz Bestiality!

Pierwsza, limitowana pula biletów w niższej cenie, do kupienia od teraz:
http://blacksilesia.8merch.com/services/store

Idąc za ciosem, po okrzykniętej „koncertem roku” pierwszej edycji, Black Silesia Productions zdecydowało się uczynić skład drugiej edycji równie międzynarodowym:

Desaster (D) – ikona niemieckiego black/thrashu, autorzy kultowych „Hellfire’s Dominion” oraz „Tyrants of the Netherworld” przylecą na ten jeden ekskluzywny koncert specjalnie na Śląsk.
Po prawie 30 latach istnienia i ośmiu doskonałych płytach, Black Silesia Productions udało się ściągnąć ich po raz pierwszy i jedyny do Polski.

Gehennah (SWE) – niepokorni szwedzcy Rock’n’Rollowcy, deprawujący scenę od ponad ćwierćwiecza; autorzy kultowych „Hardrocker” i „King Of The Sidewalk”, a przytymi ojcowie założyciele legendarnej kampanii „Headbangers Against Disco”; przylecą do nas na zaproszenie Black Silesia Productions na ten jeden ekskluzywny koncert. Zaskakującym jest fakt, że pomimo tak kultowego statusu w naszym kraju, będzie to również ich pierwsza wizyta w Polsce.

Violentor (IT) – włoscy speed/thrash metalowcy, kultywujący tradycyjną szkołę grania przyjadą do nas na ten jedyny koncert. Będzie to ich druga wizyta w naszym kraju.

Nekkrofukk – swój drugi koncert w historii i zarazem jedyny aktualnie planowany zagra horda, która przez zaledwie kilka lat działalności dorobiła się kultowej pozycji na scenie ekstremalnej. Zespół, lub jak kto woli – koncertowe oblicze projektu Lorda Kaosa okazuje się mieć tak zagorzałych „die hard” fanów, że już dochodzą nas słuchy o maniakach, dla których ten koncert będzie jednym z najważniejszych punktów festiwalu. Dla Nekkrofukk będzie to drugi koncert w historii i jedyny, jaki aktualnie mają w planach.

Slaughter Messiah (B) – Black Speed Terror prosto z Belgii. Black/thrashowy wymiot przyjedzie do Polski na swój pierwszy i jedyny koncert. Dowodzony przez Lorda Sabathana, były mózg Enthroned, który wspomniany zespół opuścił, żeby siać zniszczenie bardziej prymitywne i śmierdzące zgnilizną. Jako, że za jego czasów Enthroned nigdy nie zagościł w Polsce – będzie to pierwsza wizyta Lorda S. w naszym kraju.

Bestiality – wieczór otworzy młoda, aczkolwiek bardzo uznana już w polskim podziemiu formacja. Bestiality zaprezentuje m.in. nie grane jeszcze na żywo utwory z nadchodzącej płyty.

Black Silesia Festival – flagowa impreza Black Silesia Productions i zarazem realizacja własnej wizji festiwalu klubowego. Wyłącznie ekstremalny metal. Wyłącznie oldschoolowy metal. Wyłącznie kultowe zespoły. Żadnych kompromisów. Żadnych półśrodków.

Szczegóły

Data:
1 kwietnia 2017

Organizator

Black SIlesia
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/BlackSilesia/

Miejsce

Mrowisko
Pszczyńska 85
Gliwice,
+ Google Map