Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Arrm, Lonker See, Rogi w Poznaniu

26 lutego 2017

Wstęp 25zł.

21.00 otwieramy
21.30 Rogi
22.10 Lonker See
23.00 Arrm

ARRM

Instrumentalny projekt ludzi związanych min. z zespołami Thaw,Furia,52um,Sun For Miles,Meteor…Muzycznie ocierający się o ścieżki dzwiękowe filmów Lyncha czy Jarmuscha.Na koncie mają split z Stara Rzeka wydany przez Wounded Knife Records i pełny album który ukazał sie w listopadzie 2016 dzięki Instant Classic.
arrm.bandcamp.com/

Lonker See

Projekt, który zaczął swoją działalność jako ambientowy duet Bartosza Boro Borowskiego i Joanny Kucharskiej, znanych z 1926 czy Kiev Office. Po nagraniu Epki zespół zdecydował się poszerzyć skład o uznanych trójmiejskich muzyków jazzowych – Tomka Gadeckiego i Michała Gosa oraz zmienić formułę muzyczną, zgłębiając szersze spektrum gatunków. W muzyce Lonker See usłyszeć można m.in. jazz, space rock i psychodelę. Muzyka Lonker See jest pełna przestrzeni, bazuje na długich formach i jest w niej dużo miejsca na improwizację.Ich debiutancka płyta “Split Image” ukazała się w kwietniu nakładem wytwórni Music Is The Weapon.
lonkersee.bandcamp.com/album/split-image

ROGI

The one man army of doom. Just six strings in the left hand, drum stick in the right. Fuzz, deer horns and the human head full of voices.
No fancy stuff, just live ritual.
The flames cure what medicine doesn’t heal.
cultofrogi.bandcamp.com

Szczegóły

Data:
26 lutego 2017
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1062868817192809/

Miejsce

Las
Małe Garbary 7a
Poznań, Wielkopolskie
+ Google Map