Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Annihilator + Archer Nation w Warszawie

24 listopada 2019

 

Knock Out Productions prezentuje dwa koncerty Annihilator w Polsce!

Thrash metalowa grupa wystąpi 23 listopada w krakowskim Kwadracie oraz dzień później, 24 listopada w warszawskim klubie Proxima.

Bilety na obydwa koncerty są już dostępne w sprzedaży na:
🎟 https://sklep.knockoutprod.net
🎟 http://eventim.pl

🎵 ANNIHILATOR (Kanada) thrash metal:

Kanadyjski Annihilator nie tak dawno, bo w listopadzie 2017 roku, zachwycił polskich fanów thrash metalu znakomitymi występami, będąc częścią wspaniałego pakietu, obejmującego również dwie thrashowe legendy, Death Angel i Testament. Koncerty były wyprzedane, a publika reagowała wspaniale. Jednak we Wrocławiu i Warszawie kapela kierowana od 33 lat twardą ręką przez wirtuoza gitary Jeffa Watersa, dopiero zaczynała promocję szesnastego studyjnego albumu „For The Demented”, na którym zagościła wielka legenda kanadyjskiego metalu, Dan Beehler z Exciter. Właściwa trasa promująca odbędzie się w roku 2018.

Annihilator ma wierną rzeszę fanów w Polsce i nie mógł o nich zapomnieć na tournée, promującym nowy materiał. Fenomenalnie grający na gitarze i nieźle śpiewający Jeff Waters plus wspierający go muzycy, zawitają jesienią 2018 roku na dwa koncerty do naszego kraju, aby zaprezentować nowy set. Choć celem koncertów będzie promocja „For The Demented”, w zestawie z pewnością znajdzie się miejsce na klasyki zespołu, jak „Alison Hell”, „King Of The Kill”, czy „Set The World On Fire”.

Sprawdź, jeśli lubisz: Exodus, Testament, Overkill, Anthrax, Metal Church, Megadeth…

https://www.annihilatormetal.com
https://www.facebook.com/annihilatorband
https://www.youtube.com/watch?v=B17YdWJYfaM

🎵 ARCHER NATION (USA) hard rock, melodyjny heavy metal:

Trio Archer Nation powstało w 2004 roku z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Dylana Rosenberga. Zespół założył w Santa Cruz w Kalifornii, gdzie wokół występuje przepiękna przyroda, a słoneczna pogoda panuje przez większą część roku, ale z drugiej strony jest ogromna przestępczość i duży procent bezdomnych. Tak wielkich kontrastów nie ma w muzyce kapel. Dylana najbardziej pociągał hard rock oraz melodyjny heavy metal, w którym gitara ma spore pole do popisu. I taką muzykę tworzy w swojej kapeli. Jest w tym coś ze starego Queensryche i Judas Priest, a także Annihilator.

Od 2015 roku skład Archer Nation jest niezmienny i tworzą go obok lidera jeszcze basista Dave De Silva oraz perkusista Keyhan Moini. W lutym 2019 roku premierę miała trzecia płyta tria, zatytułowana „Beneath The Dream”, którą wyprodukował słynny Mike Clink (m.in. Megadeth, Guns N’ Roses).

Sprawdź, jeśli lubisz: Annihilator, Queensryche, Judas Priest…

http://archernation.com/
https://www.facebook.com/archernation/
https://www.youtube.com/watch?v=NDamq594OgE

Zagrają:
ANNIHILATOR (Kanada) thrash metal
+
Archer Nation (USA) hard rock, melodyjny heavy metal

 

Bilety na koncerty dostępne na:
https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)
https://www.eventim.pl

Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

Szczegóły

Data:
24 listopada 2019

Organizator

Knock Out Prod.
Strona internetowa:
knockoutprod.net

Miejsce

Proxima
Żwirki i Wigury 99a
Warszawa, 02-089
+ Google Map