Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Amnestia, Koios i Tankograd w Warszawie

3 sierpnia

 

Koncert „Flesh Upon The Totalitarian Reptile Show” w Potoku – drugim domu ludzi rocka!

AmnestiA – metal Olecko/Augustów
AmnestiA powstała w lutym 2015 roku. Z oryginalnego składu pozostali tylko Marecki (git.) oraz the Pest (bas.). Muzyka jaką wykonujemy jest mieszanką wszelkich rodzajów i gatunków metalu.
W listopadzie 2017 rozpoczęliśmy prace nad debiutancką płytą „Reborn”, która ukazała się w czerwcu 2018. Rok później, w czerwcu 2019 premierę miała EPka „Flesh Upon The Flesh”, która jest dostępna w serwisach streamingowych. Ta machina nabiera rozpędu i nic jej nie zatrzyma! Pancerna pięść z północnego wschodu nadchodzi!! \m/\m/
https://amnestia.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/channel/UCsR_gGPnajQKetTflFIJ_MA

KOIOS – metal Warszawa
KOIOS to metalowy zespół z Warszawy poruszający się po ekstremalnych odmianach metalu takich jak death metal, melodic death, czy progressive death metal. Swoją debiutancką płytę „Triangulate the Triangle” promował supportując takie zespoły jak Hunter, Sadist, Antigama, Thy Disease, TSA, czy Symbolical. W grudniu 2017r. miała miejsce premiera, oficjalnego video do utworu „Hate?”. Klip otrzymał nagrodę za najlepszą reżyserię oraz specjalne wyróżnienie na festiwalu Figueira FilmArt-Festival w Portugalii, oraz nominacje na festiwalach BMVA w Berlinie oraz L.A. Music Video Awards w Los Angeles.
https://www.youtube.com/watch?v=A7hodfc3TZE

Tankograd – doom metal Warszawa
Założony w 2015 roku Tankograd to przygnębiające piosenki o wojnie, totalitarnej opresji i zrujnowanych miastach. Dla fanów KYPCK, Funeral i Edmunda Fettinga.
https://tankograd.bandcamp.com
https://www.youtube.com/watch?v=Vsj5Cs1yqlk

otwarcie bram 19:00
start 20:00
bilety 20 PLNów
Musisz być częścią tego show! \m/\m/

Szczegóły

Data:
3 sierpnia

Miejsce

pin Potok : Drugi Dom Ludzi Rocka
Potocka 14
Warszawa, 01-652
+ Google Map