Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Air Raid w Bielsku Białej

3 października 2017

AIR RAID
Heavy Metalowa kapela z Gothenburgu w Szwecji. Powstał w 2009 roku z inicjatywy gitarzystów Andreasa Johanssona i Johanna Karlssona. Po wydaniu EP „Danger Ahead” i albumu „Night Of The Axe” z byłym wokalistą Michalis Rinakakis zespół pojawił się na Festiwalu Keep It True w Niemczech na początku 2013 roku.
W połowie całego sukcesu różnice osobiste między zespołem a Michalisem były zbyt poważne. W rezultacie zespół postanowił zostać się z nim. Krótko po tym, jak w lipcu 2013 roku pojawił się nowy wokalista Arthur W Andersson, zespół wyruszył w trasę koncertową Southern European Tour, a także dwa bardzo udane koncerty na japońskim Assault Fest w Tokio, w Japonii!
Obecnie zespół Air Raid tworzą Andreas Johansson (gitary), Magnus Mild (gitary), Robin Utbult (bas), David Hermansson (perkusja) i Arthur W Andersson (wokal). Pracują aktualnie nad nowym albumem grają także liczne koncerty.

https://www.facebook.com/AirRaidOfficial/?fref=ts
https://www.youtube.com/watch?v=A7NJr6sWBlw&t=84s

SAVAGER
Horda dzikusów z Wrocławia grająca nieprzerwanie od 2015 roku głośny heavy metal. Olbrzymia energia zespołu na scenie i poza nią sprawia, że najmniejszy drobiazg może przerodzić się w powód do wojny. Na swoim koncie mają jedną EP zatytułowaną „CASUS BELLI”, obecnie pracują nad długograjem. Zagrali kilkanaście koncertów w całej Polsce, udowadniając, że polskie heavy żyje i ma się dobrze.

https://www.facebook.com/savagerofficial/
https://www.youtube.com/watch?v=IigaS5vs4Wc

STORMER
Heavy/speed metalowy zespól działający od końca 2015 roku. Po wielu zmianach składu przez 2 lata swojej działalności obecnie występuje reprezentowany przez Michała Wojciechowskiego, Filipa Wejmana i Macieja Stankiewicza.Energia i dynamika to słowa, którymi można opisać ich występy, mimo składu zawierającego tylko 3 członków pokazuja ze liczy sie nie ilosc a jakosc.

https://www.facebook.com/stormerofficial/

BILETY TUTAJ: http://savager-official.8merch.com/services/store
oraz na bramce
CENA: 20zł

Szczegóły

Data:
3 października 2017

Miejsce

Rude Boy
1 Maja 20
Bielsko-Biała,
+ Google Map