Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

In Blast We Trust – Christmas Edition

22 grudnia 2017

Kolejna, szósta już i zarazem świąteczna odsłona cyklicznej imprezy IN BLAST WE TRUST organizowanej przez Unborn Suffer. Zapraszamy na świąteczne tańce i hulańce do dzwięków death/grind.

ZAGRAJĄ:

♫ UNBORN SUFFER
(brutal downtuned deathgrind / Bydgoszcz)
www.facebook.com/unbornsuffer
https://www.youtube.com/watch?v=ElNMDh8RYmQ

UNBORN SUFFER powstał w listopadzie 2001 roku. We wrześniu 2003 zespół zarejestrował swój debiutancki album ‚Procreated Suffering’, który został wydany własnym sumptem w kwietniu 2004. Drugi album „Is This What We’ve Created?” został wydany w listopadzie 2006 roku przez rosyjska wytwórnię SOULFLESH COLLECTOR. Po nagraniu trzeciej płyty „Desecrate/Retaliate/Obliterate” pod koniec czerwca 2007 zespół zawiesił działalność na 5 miesięcy, następnie przeszedł spore przetasowania personalne. „Desecrate/Retaliate/Obliterate” zostało wydane 22 lutego 2008 ponownie przez SOULFLESH COLLECTOR. W 2009 zespoł wypuścił Epkę „I Am Your Nemesis” I rozpoczął stałe koncertowanie. Czwarty album „Unborn Suffer” został wydany w 2012 przez japońską GHASTLY MUSIC. Po 2 latach promocji płyty ( m.in. u boku SUFFOCATION) zespół wydał swój pierwszy oficjalny album koncertowy „Live Suffering”. Pod koniec 2015 Unborn Suffer wypuścił składankę „Revisited Suffering” poprzez polskiego wydawcę INFERNUM MEDIA, oraz zarejestrował swój piąty album „Nihilist”, który ukazał się 1 lutego 2016 poprzez SELFMADEGOD records.

Unborn Suffer 2017:
Damian „Sfenson” Bednarski – wokal, gitara
Łukasz „Lukass” Ziółkowski – perkusja

Piotr „Maupa” Łukasik – bas (koncerty)

♫FINAL SIX
(brutal Blast Melodic Grindcore / Poznań)
www.facebook.com/FinalSixBand

Grindcorowy zespół z Poznania, stworzony w 2012 z inicjatywy Jarka i Krzysztofa, był w swojej pierwotnej postaci oparty na pomyśle tworzenia muzyki na bas, perkusje i wokale, ale bez udziału gitar. Skład uzupełnili Kasia (growl) i Kacper (pig squeal). W 2013 zespół wydał własnym nakładem płytę promo, a w 2014 ukończył nagrywanie swojej pierwszej pełnej płyty „Religious Psychosis”. W 2015 „Religious Psychosis” została wydana przez Chińską wytwórnię Thanatology Productions. Po ukończeniu nagrań ze składu odeszła Kasia, a po serii koncertów, pod koniec roku 2015, z zespołem rozstał się także Kacper. Po kilku kolejnych zmianach, Jarek zabrał się za gitarę i wokal, a na bas dołączył Wojtek. Muzyka zmieniła kierunek z rubasznych świńskich
rytmów w stronę brutalniejszego grania.

Oficjalny (obecny) skład:
Jarek – gitara, wokal
Krzysztof – perkusja
Wojtek – bas, wokal

ETERITUS
(death metal . Toruń)
www.facebook.com/eteritus

Zespół Eteritus z Torunia powstał w lutym 2013 roku. Wtedy to spotkali się Zimny (gitara) i Nitro (perkusja). Wkrótce odbyły się pierwsze próby. W marcu 2013 do zespołu dołączył wokalista Liam Tailor i rozpoczął się proces tworzenia materiału. W grudniu 2013 składające się z 4 utworów mcd „Tales of Death” zostaje zmiksowane. W lutym 2014 materiał został wydany na cd nakładem W.M. „Psycho”. W tym samym czasie do zespołu dołączył basista Greg i Eteritus gra już w pełnym składzie. 26.06.2016 ukazał się debiutancki album „Following the Ancient Path”, który został wydany przez Godz ov War Productions. Aktualnie szukamy wydawcy naszej drugiej pełnej płyty.

DATA: 22.12.2017
CZARNY SPICHRZ, WŁOCŁAWEK
WSTĘP: 15 PLN
START: 19:00

Szczegóły

Data:
22 grudnia 2017

Miejsce

Czarny Spichrz
Piwna 4
Włocławek, Polska
+ Google Map