Skip to main content

Piekłoniebo ogłasza premierę kolejnej płyty; będzie to debiut Eutanor pod tytułem Assembling Tomorrow. Zespół pochodzi z Układu Słonecznego, funkcjonuje jako duet.

Ukryty gdzieś na Ziemi mózg elektronowy GOLEM XIV odpowiada w nim za melodie gitarowe, a stacjonujący na Marsie, samoreprodukujący się robot bojowy M.A.R.K.13, za pozostałe instrumenty i głos. Na płytę składa się dziesięć utworów, muzykę można określić jako djent dany do zagrania szaleńcowi na łańcuchach przykuwających go do ścian pomieszczenia bez klamek.

Warstwa liryczna wydawnictwa opowiada, oględnie rzecz ujmując o montażu jutra, o postępującej wymianie gatunku dominującego na planecie Ziemia.

Premiera fizycznie będzie mieć miejsce podczas festiwalu Black Silesia na stoisku Godz ov War Productions. Festiwal przypominamy odbywa się w dniach 15 i 16 czerwca bieżącego roku w Grodzie Rycerskim nieopodal Byczyny, powiat Łękołody, przepraszamy – Kluczbork.

O płycie, jak dotąd, odważył się napisać Apocalyptic Rites 'zine.

Oracle
16828 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Buy diflucan one

PathologistPathologist23 listopada 2014

Skomentuj