Skip to main content

WOLFPATH to polski black metalowy duet napędzany pierwotną siłą i gniewem.
Prowadzony przez multi-instrumentalistę i wokalistę Void’a (znanego z post-punkowego zespołu Undertheskin), wzmocniony przez perkusistę Marcello (znanego ze współpracy z zespołami Acherontas (GR), Inferno (CZ) i Besatt (PL)). Duet ten wyłania się z mgły drugiej fali black metalu niosący surowe ale potężne brzmienie – z łzawymi, emocjonalnymi wokalami, szorstkimi riffami i świetlistą perkusją.

Komentarz zespołu: „Właśnie zakończyliśmy pracę nad naszą debiutancką płytą i teraz polujemy…”PERFER ET OBDURA, DOLOR HIC TIBI PRODERIT OLIM„.

Muzyka na płytę została zarejestrowana, zmiksowana i poddana masteringowi przez Filipa „Heinricha” Hałuchę w Heinrich House Studio (BehemothEntropiaVesania). Logo stworzył Bartoosz Hervy (ex-Blindead), natomiast za okładkę odpowiada Rafał Warpecha. Autorką zdjęć zespołu jest Liudmyla Radyk.

Debiutancka EPka zatytułowana „Wolfpath” ukazała się w formie cyfrowej 
7 stycznia 2023 roku, natomiast na płycie CD ukaże się 31 marca 2023 roku nakładem ADG Records. Pre-ordery można składać przez wiadomość prywatną na Facebooku oraz mailowo.

Oracle
17042 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Trzeci album Horrid

OracleOracle11 maja 2014

Skomentuj