Skip to main content

Akurat gdy myślałeś, że kurz opadł, Drifter powraca, batożąc konia, na którym przyjechali. Tym razem są gotowi wypić całą studnię do sucha.

Najlepiej zwróć pozostałe konie do stajni… A może lepiej od razu je uśpić.

Tak, Drifter gra na poważnie na swoim nowym singlu 7-calowym zatytułowanym „Beggars Ransom”, zawierającym dwie eleganckie kompozycje, które na pewno cię zaciekawią.

Bez stałego miejsca zamieszkania, Drifter rości sobie prawo do terytoriów Stanów Zjednoczonych – co może być niespodzianką po wysłuchaniu. Niewiele kapel tak sprawnie sprzedaje NWOBHM na funt, ale Drifter zdaje się mieć najlepszy kurs wymiany, z jakiegoś powodu. To nie blada imitacja – prawdziwi fani gatunku usłyszą to od razu.

Materiał złoży się z dwóch kompozycji i ukaże się nakładem Dying Victims Productions. Szukajcie go na siedmiocalówce od 15 grudnia.

Oracle
16961 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Zmarł Alal’Xhaasztur

ŁysyŁysy23 lutego 2024

Skomentuj