Skip to main content

Wydawca: Necropulsar Productions

Empheris pyka sobie jedno nowe wydawnictwo za drugim. Ja sam jestem w tył jeśli chodzi o ich dyskografię, a pewnie gdy czytacie te słowa to już coś tam nowego Warszawiacy wtłaczają w taśmę czy srebrny krążek. I dobrze, bo takiej muzyki, jaka znalazła się na „Silvering Spires of Doom” słucha się z przyjemnością.

A rzeczona epka to kompilacja różnych nagrań z dyskografii zespołu. Wiecie, takie same black/thrash’owe malinki w jednym koszyczku, hehe. Co tu dużo mówić, słucha się tego wyśmienicie, gdyż i muza porządnie odegrana i sam recenzent bardzo sobie taki styl chwali. Thrash metalowa agresja zakuta w black metalowe brzmienie – koło takiej mieszanki nie da się przejść obojętnie, hehe. Z bogatej oferty Empheris wybrało same killery – wyobrażam sobie je w wersji live (żyję nadzieją, że będzie mi to dane kiedyś gdzieś, hehe). Właśnie leci „Nihilistic Black Metal” a ja napierdalam w pustym mieszkaniu baniakiem – nie poradzę, tak działa na mnie black/thrash’owa jazda w ich wykonaniu. Zapomnijcie o zwolnieniach, klawiszach, smyczkach, loopach, samplach, dźwiękowej sterylności, ładnych zdjęciach w firmowych ciuchach. Na „Silvering Spires of Doom” nie ma nic takiego. Może jedynie „Pieces Of Life” ma trochę inny, bardziej podniosły klimat w kilku fragmentach. Ale i tak jest bardzo dobrze… Nieskomplikowane (ale i nie wymagające od słuchacza zbyt wiele) granie Empheris dla jednych będzie zaletą, dla innych (chuj im w oko, hehe) przykładem muzycznego wsteczniactwa. Ci drudzy niech sobie idą posłuchać Dillinger Escape Plan, tych pierwszych zapraszam do czarnego walczyka.

Jeśli gdzieś wpadnie Wam w łapska któreś wydawnictwo Empheris, śmiało wyciągajcie kasę z kieszeni. Nie mylić z najeżdżaniem kursorem na „download”, bo Wam Rogaty ręce upierdoli. Bez oceny, bo to kompilacja, ale czujcie się jakbym wystawił maksymalną notę, hehe.

Tracklist:

1. Necronautic Raids
2. Unleashed to Destroy
3. Nihilistic Black Metal
4. The Darkening
5. Infernal Path
6. Crematoria
7. Pieces of Life
8. Metallic Liqiud Blackness
9. Last Journey to the Stars
Oracle
17136 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Fluconazole for sale

PathologistPathologist17 października 2014
Newsy

Debiut Helsótt

EfEf20 sierpnia 2014

Skomentuj