Skip to main content

dzicz 2014FURIA – black metal – www.let-the-world-burn.org
WITCHMASTER – black/thrash metal – www.witchmaster.pl
THY WORSHIPER – pagan metal – www.thyworshiper.com
ROGI – one man army of doom – www.cultofrogi.com
6.11. – Kraków/Fabryka, 
7.11. – Lublin/Graffiti,
8.11. – Warszawa/Hydrozagadka,
9.11. – Bydgoszcz/Estrada,
10.11. – Gdynia/Ucho,
11.11. – Olsztyn/Andergrant,
12.11. – Łódź/Luka,
13.11. – Poznań, U Bazyla,
14.11. – Wrocław/Liverpool,
15.11. – Katowice/Prokultura

Start: 19:00, bilety: 40zł (przedsprzedaż)/45zł (w dniu koncertu)
Informacje na FB: http://fb.com/paganrecords/events

FURIA – jeden z najważniejszych polskich zespołów BM ubiegłego dziesięciolecia i najbardziej znany twór kolektywu LTWB. Najnowszy krążek nosić będzie tytuł ‘Nocel’ i ukaże się 16 października 2014 za pośrednictwem Pagan Records. Album dostępny będzie jako klasyczny CD oraz pod koniec roku winyl, a także w wersji digital. Oni bełkoczą ponuro. I zieją metanem.
‘Zamawianie drugie’ z płyty ‘Nocel’: http://youtu.be/PmEptCUqYg0
WITCHMASTER – niewątpliwie najbardziej obskurny i obsceniczny black/thrash metalowy zespół powstały na polskiej ziemi. Sceniczna Bestia o czterech głowach – Kali, Reyash, Bastis i Inferno – muzyką zabija księdza w pięć, a pozera w trzy sekundy. Dzicz 2014 to okazja do promocji pierwszej od pięciu lat płyty ‘Antichristus Ex Utero’. Jej premiera 28. października, nakładem francuskiej Osmose Productions.
Trailer ‘Antichristus Ex Utero’: https://www.youtube.com/watch?v=9e2v1cNtXT0
THY WORSHIPER – tribal metalowy zespół pochodzący oryginalnie z Wrocławia, a od 2005 roku działający w Dublinie. Materiałem demo ‘Tym z Krainy Cieni’ z 1995 roku zwrócili uwagę, wówczas prężnie działającej, wytwórni Morbid Noizz i rok później zaowocowało to wydaniem debiutanckiej płyty. ‘Popiół (Introibo ad Altare Dei)’ to po dziś dzień jeden z najlepszych polskich albumów w tym gatunku. W ubiegłym roku, nakładem Pagan Records, ukazał się świetnie przyjęty krążek ‘Czarna Dzika Czerwień’.
Trailer ‘Czarna Dzika Czerwień’: http://youtu.be/RJu97hgqZo4
ROGI – one man army of doom, jak określa swój projekt Bartek Rogalewicz, były gitarzysta awangardowo-grindcore’owej supergrupy NYIA. ROGI to jedna osoba grająca jednocześnie na perkusji i skrajnie przesterowanej gitarze, w towarzystwie opętańczych krzyków. Ogień, który koi to, czego nie dostrzegają leki.
‘Że nikt tam nie był’ z EP ‘Martwc’: https://www.youtube.com/watch?v=zKdNuAZ9Eeo

Oracle
16828 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj