Skip to main content

Na 10 dni przed premierą swojego debiutanckiego albumu, Narbo Dacal udostępnia drugi singiel Devil’s Snare„! Utworu można posłuchać na kanale YouTube wytwórni oraz popularnych serwisach streamingowych. Premiera wydawnictwa zatytułowanego „Elysium Now” zaplanowana jest na 24 listopada nakładem labelu Piranha Music, na którego stronie można już zamawiać płytę w preorderze.

Narbo Dacal to zespół z Krakowa w którego skład wchodzą Eliza (wokal i bas), Bartek (perkusja) oraz Drut (gitara). Ich niezbyt łatwa do określenia twórczość oscyluje gdzieś pomiędzy doom metalem, a metalem progresywnym, czerpiąc jednocześnie z wielu innych gatunków, takich jak m.in. folk, sludge czy nawet black metal. Rozpocząwszy swoją przygodę w czerwcu 2020, weszli we wrześniu 2021 do krakowskiego studia No Solace prowadzonego przez M. (Mgła, Kriegsmaschine), by nagrać debiutancką EP-kę – wydaną w styczniu 2022 przez Piranha Music. Po zagraniu kilkunastu koncertów w 2022 roku (m.in. na festiwalach Summer Dying Loud, Castle Party, Great September czy jako support przed kultowym Coven) zespół wszedł ponownie do studia No Solace, by w końcu zarejestrować swój długogrający debiut.

ZAMÓW PŁYTĘ W PREORDERZE:

http://piranha-music.com/

NARBO DACAL W SIECI:

https://www.facebook.com/NarboDacal
https://www.instagram.com/narbodacal/
Oracle
16943 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Drugi album Salome

OracleOracle10 września 2010

Skomentuj