Skip to main content

Pierwszym wydawnictwem 20 Buck Spin w 2024 roku będzie debiutancki album DISSIMULATOR zatytułowany „Lower Form Resistance”.

DISSIMULATOR został stworzony przez gitarzystę i wokalistę Claude’a Leduc, basistę Antoine’a Daigneaulta oraz perkusistę Philippe’a Bouchera. Na trwającym czterdzieści dwa minuty albumie „Lower Form Resistance” złożone, kanciaste riffy, skomplikowane struktury i atmosfera ekscytującej niezgodności łączą się z prostą dynamiką i trwałą dostępnością na skrzyżowaniu, gdzie sceny thrash i death metalu zaczęły się łączyć, a potencjał kierunkowy wydawał się bezgraniczny. Dodajmy do tego voivodowską prekognicję robotycznej świadomości i technologicznego zagłady, a wizja DISSIMULATOR staje się pełnym zanurzeniem w ich przedsięwzięcie budowania świata.

W utworze „Outer Phase” słowa wypowiada Laurent Bellemare (Sutrah, Serocs), a dodatkowe wokale w „Automoil & Robotoil” pochodzą od tego samego artysty. Materiał został w dużej mierze nagrany przez zespół, a perkusję zarejestrował Xavier Berthiaume w Productions Tehom, a reamping, miksowanie i mastering wykonał Hugues Deslauriers w Roarrrsoundstudio. Okładkę albumu stworzył Jesse Draxler (Full Of Hell, Zola Jesus, Black Magnet), logo zaprojektował Charles Benoit, a układ graficzny przygotowała Audrey Pasquini/Graphiste.

„Lower Form Resistance” ukaże się w formie winyla, CD i cyfrowego wydania 26 stycznia.

https://www.facebook.com/dissimulatorofficial
https://www.20buckspin.com
https://listen.20buckspin.com
https://www.facebook.com/20buckspin
https://www.instagram.com/20buckspinlabel
Oracle
16952 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Recenzje

Zaum „Oracles”

OracleOracle25 lipca 2014

Skomentuj