Skip to main content

Przekazujemy info o najnowszej płycie zespołu Aglo, która ukaże się 10 listopada dzięki Brilliant Emperor Records.

Po trudnym okresie choroby i braku zarejestrowanej muzyki, z serca umierającej gwiazdy w pobliskim gromadzie planet wyłoniła się dziwna istota. Załoga właściwie nazwała ten enigmatyczny monolit „AGLO„. Przybrał on formę gitar o niskim stroju, wolnych motywów i death metalowych wrażeń, zarażając wszystkich, którzy mają z nim styczność. Po przeprowadzeniu diagnoz komunikacyjnych odkryto, że najnowszy dźwiękowy horror, znany jako „Build Fear”, został nagrany i zmiksowany przez Taylora Younga (God’s Hate, Kruelty, Tribal Gaze) w studio nagraniowym The Pit Recording Studio i zmasterowany przez Brada Boatrighta w Audiosiege.

Mimo że załoga pozostaje względnie spokojna i oczarowana dźwiękami wydobywającymi się z AGLO, fani podobnych stylów muzycznych takich jak Crowbar, Incantation, Eyehategod i Morbid Angel powinni podchodzić ostrożnie, gdyż ich obsesja może stanowić potencjalne zagrożenie dla ich życia.

Wreszcie, ten wpis w dzienniku powinien służyć jako ostrzeżenie dla wszystkich, którzy spotkają tę bestię. Przygotujcie się, ponieważ chęć oddawania czci na ołtarzu Wszechmogącego Riffu jest silna, a opór może okazać się daremny.

Autorzy: Aaron Osborne (IEXIST, Mental Cavity, Extortion) – Wokal, Gitary, Bas Colin Young (Twitching Tongues, Gods Hate, DeadBody) – Perkusja Produkcja: Aaron Osborne i Taylor Young. Nagranie i miksowanie: Taylor Young w The Pit Recording Studios. Mastering: Brad Boatright. Projekt graficzny: Tom Sweetman.

Oracle
16664 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj