Skip to main content

18 maja ukaże się długo oczekiwany, nowy album death metalowych wyjadaczy z ULCER. Na płytę składa się dziewięć kompozycji, które LucaSS, gitarzysta zespołu podsumowuje krótko:

„Dead Souls Cathedral” to hołd dla starej szkoły Death Metalu. Czwarty album ULCER to kontynuacja poprzednich krążków, rozwinięta o fascynację sceną brytyjską. Najbardziej ponura płyta w dorobku zespołu. Pozycja dla fanów Autopsy, Incantation, Bolt Thrower, Dismember czy wczesnego My Dying Bride.

Nie ciągnąc więc zbędnych elaboratów już dziś zapraszamy do przedpremierowego odsłuchu „Dead Souls Cathedral” na łamach Musick Magazine (https://www.musickmagazine.pl/archiwa/8022)

Płytę wyprodukowano w Wesoła24 Studio w Lublinie. Na okładce wykorzystano obraz autorstwa Arkadiusza Szymanka, a layoutem zajął się Michał „P.” Kaczkowski.

Album ukaże się w formie CD i digital za pośrednictwem Defense Records we współpracy z Mythrone Promotion.

Krążek można zamawiać od 18 maja bezpośrednio u wydawców oraz w sklepie internetowym metalshop.net.pl

ULCER
https://www.facebook.com/Ulcerdeathmetal


DEFENSE RECORDS

http://www.defensemerch.com
https://www.facebook.com/defensemerch
defensemerch@gmail.com

MYTHRONE PROMOTION
https://www.facebook.com/mythroneprom\
mythroneprom@gmail.com

Oracle
17037 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Nowy album My Silent Wake

OracleOracle23 czerwca 2015

Skomentuj